Aziza
29.01.2011 16:33 88.146.6.***
Burj Khalifa 

Zdravím,
byl jste někdo v Burj Khalifa upně nahoře? Já jsme z jejich webu pochopila, že je nutné lístky rezervovat/platit dopředu na určitý termín/hodinu. Kdo z Vás to vyzkoušel? Díky

Kubík 02.02.2011 12:31
RE: Burj Khalifa 

Ahoj, koukám, že se tu o tomto architektonickém skvostu moc nediskituje, tak ti aspoň trochu poradím já, i když se do Dubaje teprve chystám. Na jejich stránkách si můžeš koupit lístek do 124 podlaží - na vyhlídku - stojí cca 500kč, je na přesný datum i čas. Další možnost je si to koupit až na místě, ALE cena už je kolem 2000kč a riskuješ, že už nebude volno. Pze jak jsem se díval, tak některé hodiny jsou vyprodané. Pozítří už budu chytřejší, tak písnu jak to dopadlo. Zatím

kareru 21.02.2011 14:13
RE: RE: Burj Khalifa 

Jak funguje rezervace vstupenky přes www.burjkhaliha.ae ?
Má s tím někdo zkušenost?
Jedná se pouze o rezervaci, kdy si rezervovanou vstupenku vyzvednete potom na místě nebo je nutná při rezervaci i platba online.
Zkoušel jsem si rezervovat lístek na určitý den a čas. Rezervace proběhla bez jakékoliv odezvy. Nevím také, jak zadat počet osob (více vstupnek).
Poradí někdo? Díky

azíza 21.02.2011 17:13
RE: RE: RE: Burj Khalifa 

Já vcera zkousela rezervaci (i platbu). Ale nepustila mne karta, mam ji asi bloknutou na platby pres web. Jinak nejsem zadny zkuseny on-line platic, ale jejich aplikace krasne vede. nejdriv zadas termin, objevi se volne hodiny. Kliknes na hodinu, objevi se formular, kde zadas pocet osob a pak uz te to vede k platbe pres Master nebo Visa. Zda se mi to jednoduche.

kareru 22.02.2011 11:24
RE: RE: RE: RE: Burj Khalifa 

Díky, zkoušel jsem to ještě jednou. Funguje to, jak píšeš. Akorát moje karta neumožňuje online platbu :-(

Neregistrovaný uživatel
25.11.2014 13:55 65.49.14.***
Re: Burj Khalifa 

Tak jak se vam zamlouva nova vyhlidka - http://www.burjkhalifa.ae/en/ObservationDeck/atthetopexperience.aspx
akurat je to trochu drazsi

• Haji
tundrida 02.09.2015 08:41

Zdravím,
potřebuji poradit kolik budu potřebovat času na dojití od metra k výměně vstupenky co budu mít předem rezervovanou, tak aby mi to časově vyšlo. Jestli je to od metra dobře značené, nebo jestli jste po cestě někde tápali? :-\ Přijedeme do Dubaje v 10:30 přesně k Deira City Center, potom se přemístím metrem k Burj Khalife (cesta metrem podle googlu 35min.) tak rezervovat vstupenku na 12:00, nebo raději na 12:30?? =-O počítám i s rezervou malého zpoždění autobusu, který nás dopraví k Deiře. :-| Prý je nutné tam být včas..ale včas u výměny, nebo až u toho vstupu :'(

daurba 03.09.2015 22:50

Pokud se nechces rozhlizet kolem sebe a mas to casove limitovane, ve 12 to v pohode stihas. Cesta z metra je do Dubai Mall sice skoro kilometr nadzemnim tunelem, ale jsou tam zrychlovaci pasy, tak to docela ubiha. Vstup je na stejnem miste, jako prodej vstupenek. Znaceni je dobre, vstup je v prizemi obchodniho domu, chyt smerovky The Top.

daurba 04.09.2015 07:47

Jo ... jeste me napadlo, ze neni napsano, kam k city centru prijede ten mikrobus ... pokud na opacnou stranu, nez je metro stanice ... je potreba se moc nezdrzovat, protoze je to pres ten obchodak taky pekna streka. Tady bez zrychlovacich pasu :-)

Neregistrovaný uživatel
27.01.2019 14:53 37.188.179.***

Dobrý den,
prodám vstupenky na Burj Khalifu + aquarium na 10.2. ve 14:30. Cena dohodou. Objednala jsem je na spatny termín. Pokud budete mít zájem, piste na worminka@seznam.cz

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@