A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Medůzy

| Ber
Chystáme se na přelomu září - října do hotelu Al Hamra. Někde jsem si přečetla, že v tomto období bývá v moři nejvíc medůz. Nechtěla bych trávit čas v bazénu... Setkal jste se tam někdo s nima?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.07.2019 17:22 31.192.89.***
Re: Medůzy 

Pokud žahají lehce,je to v pohodě.

Neregistrovaný uživatel
04.06.2019 08:13 83.110.98.***

Teď jsme tady,jsou modré,prý jen lehce žahají,.Ale je to nepříjemné na pocit,když kolem vás plavou.Jedná se o jedince,ne desítky,ale radši bych je neviděl

Neregistrovaný uživatel
13.02.2019 14:12 195.91.17.***

Dobry den, boli sme v Ras al khaima v Al Hamra rezidencii April 2018 a boli meduzy hojne uplne vsade. Nie su ale nebezpecne par krat ma lahko poprhlila ale je to samozrejme neprijemne...

paviocko 09.09.2010 20:21
meduzy 

My jsme se setkali s medůzama na konci listopadu (nebo na zač. prosince) na východním pobřeží u Khor Fakkanu. Byly to takové malé fialové potvory, kterých bylo v moři fakt mraky. Ale místní nám říkali, že v podstatě nic nedělají, jen je jejich sezona... Asi dvakrát mě některá při potápění žahla hodně, měla jsem pak velký červený flek, jinak žahaly pomálu, jen to tak zabrnělo.
Ale v Dubaji jsem se s nima nesetkala. Toť moje zkušenost...

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
Leenkaa
09.09.2010 10:07 195.113.83.***
Medůzy 

Děkuji za tento dotaz, také mě to zajímá a do SAE se chystáme začátkem října..

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
Ber
08.09.2010 11:11 83.208.98.***
Medůzy 

Chystáme se na přelomu září - října do hotelu Al Hamra. Někde jsem si přečetla, že v tomto období bývá v moři nejvíc medůz. Nechtěla bych trávit čas v bazénu... Setkal jste se tam někdo s nima?

• Anonym (4)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu