A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Dubaj - cestování autobusem

| Karla011
Karla011
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s cestováním autobusem z Ajmanu o Dubaje. Kde jsou zastávky, kolik stojí jízdenka a platí se přímo řidiči? Jak často autobus jezdí?
Byli jsme už v Ras al Khaimah v Bin Maji Bech hotel a v Dubaji v Dubaj Marine Beach hotel. V září chceme zkusit hotel a Ajmanu.
Pokud by někdo chtěl informace o těchto hotelích, nechejte vzkaz.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.01.2020 16:35 78.45.28.***
Re: Dubaj - cestování autobusem 

Dobrý den prosím o info k BM beach hotel. Je možné se dostat busem do Dubaje nebo taxi. Jaké jsou nabízené výlety. Dekuji

Neregistrovaný uživatel
12.01.2020 21:53 78.80.164.***

Dobry den,
s autobusem nemame zkusenosti, ale vyuzili jsme taxi a nemeli jsme zadny problem. Taxi nam objednali na hotelu.

Neco malo o teto ceste jsem popsal sem:
https://blog.vaclavmalek.cz/2018/05/02/vylet-z-ras-al-khaimah-do-dubaje/

VM

Věrka
21.09.2014 20:16 185.36.160.***

Dobrý den,
příští týden se chystáme do Emirátů. Přilétáme do Abu Dhabi a pak se chceme přesunout někam výš. Uvažujeme pár dní pobýt v Abu Dhabi, pak do Ajmanu a odtud cestovat. Můžete mi dát nějaké informace o UAE? Nějaké info o přepravě, případně doporučení na hotely a jak a kde je ideální jíst ap. Zatím máme jenom letenky :).
Děkuji
kincik@seznam.cz

Lucka
15.09.2014 19:50 77.78.117.***

to budu rada kdyz mi date jeste nejake info Luckadobrovolna@seznam.cz :-)) jedeme prave jen na 8 dni, chceme opravdu projet dubaj a videt toho co nejvic. Takze asi na abu dhabi by nebyl cas, chci taky neco stravit u more 8-)

• Anonym (3)
shazie
15.09.2014 19:06 78.45.128.***

č.93.91.154,pro vaše info létám za teplem i jinám,ale Sae vítězí klidem,servisem,zdravotní péčí a tak bych mohla pokračovat,žádné střevní problémy a tak prosím neurážejte a nemějte starosti, >:)

• Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
15.09.2014 18:45 93.91.154.***

.Já do Sae létám 2x ročně,miluji to tam.
Tak si zalette jednou ročně někam jinam - aby jste se nezblbla

• Anonym (3)
shazie
15.09.2014 16:39 78.45.128.***

z Ajmanu je úžasná příležitost navštívit taxikem /jedna cesta cca 35,-dhs/ sousední emirát Sharjah,kde je nádherné aquarium,Modrý trh /Blue souk/,plno muzeí ,nádherná fontána s hudbou/i Dvořákovi Slovanské tance/,večer na ní promítají ještě obrazy a to je vše blízko sebe,takže se nemusí přejíždět přes celé město @};--

• Anonym (2)
shazie
15.09.2014 15:47 78.45.128.***

Doporučuji si koupit od ck ,s kterou letíte, zájezd celodenní Dubaj,uvidíte vše.Potom už sami např.z Deira City taxi k Abře/to je převoz/a převézt se do části BurDubaj,zde muzeum,Heritage vilage a mnoho dalšího,je toho na koukání moc,dejte mail a pošlu podrobné info.na jak dlouho letíte,protože stojí zato navštívit /podle toho kolik vás je/buď taxikem nebo busem AbuDhabí.Já do Sae létám 2x ročně,miluji to tam. :-\

• Anonym (2)
Lucka
15.09.2014 05:07 77.78.117.***

Děkuji Vám moc za odpověď. Už se tam moc těšime.:) ještě se zeptam cestovali jste po Dubaji? Jak je to lepší cestovat, chtěli bychom toho vidět hodně, četla jsem o big bus busech z kterých muzete kdykoli vystoupit a zase nastoupit a jet zase někam jinam ale je to docela drahé. Ještě uvažujeme metro ale co jsem koukala tak se metrem nedostaneme úplně všude:( můžete poradit? Pokud jste cestovali:)

shazie
14.09.2014 10:28 78.136.191.***
Re: Bin Majid a z něj jak do Dubaje? 

Jirko,musím Vám sdělit,že jste si trochu spletl Dubaj s Egyptem- Sinají,z Dubaje by to opravdu bylo trochu z ruky >:)

• 68jerry
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu