A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Burj Khalifa

| Aziza
Zdravím,
byl jste někdo v Burj Khalifa upně nahoře? Já jsme z jejich webu pochopila, že je nutné lístky rezervovat/platit dopředu na určitý termín/hodinu. Kdo z Vás to vyzkoušel? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
lucinkapes 31.08.2012 02:06
Provedeni vstupenek 

Chci se zeptat - kdyz koupim listky pres net, tak dostanu jen nejaky kod, ktery si muzu opsat a na miste jim ho ukazu nebo musim tisknout nejakou vstupenku? Jde mne o to, ze bych listky rezervoval az z hotelu na dovolene v SAE nebot dopredu nevim, ktery den se do Duvaje vydame.

Janca161
21.03.2011 12:44 78.80.27.***
Burj Khalifa 

Můžu se zeptat, jak je to s časovým omezením lístku? Když si ho teď koupím na určitou hodinu, jak dlouho můžu být nahoře? třeba půl hodiny? nebo je to jedno?
Děkuji za odpověď

klirova.jarmila
08.03.2011 12:55 212.158.143.***
Burj Khalifa 

Protože se vejde do výtahu jen 15 lidí, a nahoře nesmí být nával, tak to musejí usměrňovat: buď si koupíte lístek jako do kina 3-4 dny dopředu (můžou Vám nabídnout i noc), za cca našich 600,- nebo můžete jet hned, ale zaplatíte přes 2000,- na osobu.Plus dole foto s certifikátem dalších 600,- Kč. Je to ale krásná památka a celé úžasný zážitek.

admin2 01.03.2011 11:00
admin 

Pro Jiřinku: Vicecetna odpoved byla smazana, to se obcas stane.

petrzal 01.03.2011 10:26
Burj Chalifa 

Přeji hezký den,
Kde si rezervujete Burj Chalifa? Nemůžu nic takového najít a bylo by mi líto jet jen výtahem na vyhlídku :-(
Mimochodem je také rozdíl za jízdu výtahem s rezervací a bez rezervace.

Petr63 01.03.2011 10:13
platba 

Zdravím, také nemohu platbu uskutečnit. Hlásí to chybu. Při jiných platbách přes net to funguje. Nevím kde je problém. Je tu někdo, komu se to podařilo? Při vyplnění čísla karty je jen jedno políčko a nevím, zda ho vyplnit s mezerou, nebo s pomlčkou, nebo všechny čísla dohromady. Zkoušel jsem všechny možnosti a nic. Díky Petr

Grisgris
14.02.2011 15:58 85.207.18.***
Burj Khalifa 

Ahoj,
stačí si je rezervovat na místě. My jsme si je rezervovali den dopředu, ale měli i několik volných míst na ten samý den. Pouze bych doporučila, abyste si neplánovali vyhlídku na pátek, to je v Arabském světě volný den a bývá zde plno.

Aziza
29.01.2011 16:33 88.146.6.***
Burj Khalifa 

Zdravím,
byl jste někdo v Burj Khalifa upně nahoře? Já jsme z jejich webu pochopila, že je nutné lístky rezervovat/platit dopředu na určitý termín/hodinu. Kdo z Vás to vyzkoušel? Díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu