A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s Newtravel.

15.07.2009 12:41:47 | Jiřinka
Jiřinka
Prosím máte někdo zkušenosti s touto společností?Mají decela zajímavé ceny zájezdů do Emirátů.Dalo by se to pořídit za slušnou cenu.Ty ceny co tam jsou platí?Děkuji mockrát.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Veronika
16.07.2013 14:57 90.179.75.***
Re: Zkušenosti s Newtravel.  

S cestovní kanceláří vůbec nejsem spokojená! Paní Fantová Zuzana je neschopná slíbí Vám zájezd, že ho do druhého dne zarezervuje pro nás a druhý den jí voláme a ona nám oznámí, že zájezd je již vyprodaní. Ani nám to nebyla schopná zavolat. Děsný jednání . Už nikdy více s touhle cestovní kanceláří.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
30.07.2012 23:05 83.208.189.***
Re: Zkušenosti s Newtravel.  

Zdendo ty jsi asi mimoň. CA má stejnou cenu jako CK, na to je zákon. Když něco není tvoje, tak nemůžeš cenu navyšovat. Tedy konkrétně v cestovním ruchu. Nesnášim, když někdo veřejně uvádí mylné informace. Styď se. :-|

• Anonym (1)
Kvetiny Rosa 19.03.2011 14:48
Newtravel  

Zdravím všechny!Zrovna jsem četla názory na Newtravel.Plně se s něma ztotožňuji,dokonce jsem zjistila,že tam někdo psal o slečně Kamilce.Nevím zdali to je jen shoda jmen,nebo je to táž osůbka,co naší rodině prodala již několik zájezdů!Všechny se povedli nadmíru,samozřejmě za to vděčíme i CK Exim,která je vždy perfektní!Takže d ;-) ěkujeme Newtravelu za snahu a ochotu nám vždy vyhovět.Jen tak dále!Děkujeme!

• Anonym (1)
Arny226 18.03.2011 13:39
Newtravel  

Dobrý den!Rád bych všem chtěl tuto agenturu moc doporučit!Nejsem moc dobrý pisatel,ale řekl jsem si,že se o moje poznatky musím podělit i s vámi milí cestovatelé!Víte moje žena je neskutečně vybíravá,věčně jí něco nesedí,ale tady jí vyloženě šli ve všem vstříc a to jí dostalo a když už je spokojená ona,tak nevěřím,že by kdokoliv jiný nebyl!Všem vřele doporučuji!Arny

• Anonym (1)
Marta1 18.03.2011 13:20
RE: Spokojenost  

ABSOLUTNÍ SPOKOJENOST S JEJICH SLUŽBAMI,VYSTUPOVÁNÍ NA VYSOKÉ ÚROVNI!SLEČNA KAMILKA,KTERÁ NÁM UZAVÍRÁ SMLOUVY POKAŽDÉ,JE OPRAVDU ČLOVĚK NA SVÉM MÍSTĚ!A HLAVNĚ S NÁMA MÁ ZLATÉ NERVY, JELI JSME PŘES NI UŽ PĚTKRÁT A VŽDY VŠE KLAPLO DO PUNTÍKU!A NEJEN MY,ALE UŽ I NAŠI ZNÁMÍ VYUŽÍVAJÍ JEJICH SKVĚLÝCH PROFESIONÁLNÍCH SLUŽEB!MŮŽEME S MANŽELEM JEN VŘELE DOPORUČIT!JEDINÝ KRÁT JSME JELI PŘES JINOU AGENTŮRU A BYL PROBLÉM HNED U UZAVÍRÁNÍ SMLOUVY!TAKŽE ZŮSTANEME VĚRNÍ NEWTRAVELU!MARTA S MANŽELEM

• Anonym (2)
Marta V.
18.03.2011 10:49 89.102.100.***
Spokojenost  

S touto Ca jsem velice spokojená. Jsou milí, příjemní a co nejvíce oceňuji, tak snaživí. Při výběru dovolené jsem velice puntičkářská a v této Ca se mnou měli svatou trpělivost, na víc slečna, která mi zájezd prodávala v hotelu byla na informační cestě, nebo jak tomu říkají a o hotelu věděla více než na Ck, které zájezd patřil. Dodala mi fotky, které na webu nenajdete. Nemám k nim žádné výhrady.

kachnacrx
26.04.2010 14:12 89.102.100.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Zkušenosti s Newtravel.  

Blbost...ceny jsou vždy totožne !!! :-D

• Anonym (2)
zdendaaa 05.01.2010 11:25
RE: RE: RE: RE: RE: Zkušenosti s Newtravel.  

Martinko, ty zřejmě v NT pracuješ... Agentury mívají stejné ceny jako cestovky, ale né hned, třeba za den, dva, tři. Osobně odzkoušeno, např. na Čedoku a i jiných. Co měl Čedok v LM za 10 000, prodávaly agentury aktuálně ve stejnou chvíli o 2 - 6000 dráže. A LM se kupuje třeba dva dny před odletem...

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Martinka V.
23.09.2009 13:04 89.102.100.***
RE: RE: RE: RE: Zkušenosti s Newtravel.  

Ano já vím, že prodávají zájezdy z různých cestovek, a že to není cestovka. Jenže jde o ochotu, je mi jedno jestli zájezd koupím přímo v cestovce nebo v agentuře pokud budu spokojena a budou se ke mě chovat slušně. A co se týká cen, tak vím jen jedno, protože jsem už na internetu párkrát zájezd kupovala. Ceny maji stejné jako cestovky. To znamená jestli je něco od Fischera za 29 tisíc, tak tam to mají taky...Ale hlavně last minute zájezdy mizí strašně rychle, takže jde kolikrát o štěstí.

• Anonym (1)
kp
30.08.2009 08:07 217.196.213.***
RE: RE: RE: Zkušenosti s Newtravel.  

Tak ještě jednou: Newtravel není cestovka! Pouze prodejce zájezdů cestovních kanceláří. Sám nemá žádný hotel. Tak je snad jasné, že Ti nabídne od jiných cestovek i jiné hotely než Exim. A k těm cenám: u Newtravelu jsem je nesledovala, ale loni jsem koupila v červenci SAE u Eximu za 32 tis. pro dvě osoby včetně všech poplatků 5* hotel s polopenzí, letos stejný hotel také v červenci u Fischera za 29 tis. Tak si to porovnejte s Newtravelem...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu