A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

zamítnutí víza nesesdaným ženám

05.09.2008 14:37:52 | gabshon
gabshon
dobry den! byl sem v cestovce zaplatit zajezd do emiratu a byl sem upozornen na, pry velmi pravdepodobnou, moznost, ze me pritelkyni nebude udeleno vizum, protoze sme nesezdany par a ji je 24. Chtel bych se zeptat, jestli ste se s tim nekdo nekdy setkal. Taky se trochu bojim, protoze letime uz ve stredu, jestli se viza stihnou viridit, ale v tom podle CK problem neni, jde o ten vek a tak. Tak, asi nikam nepojedem a jeste prijdem o 4 tisice (poplatek za viza se nevraci)..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Terka
24.08.2011 09:35 213.226.236.***
Re: víza  

Já ve 24 letech ho dostala, ale vyřizováno přes Sinimar, bez problémů.

BOB
23.08.2011 14:12 90.179.141.***
Re: víza  

já chtěl do SAE před dvěma lety a přítelkyně (tehdy 23let) vízum nedostala...

Lucíí 21.10.2008 21:42
RE: RE: Vizum  

Janahh: šťastnou cestu a krásnou dovolenou, doufám, že nám sem pak dáš fotečky! ať mám na březen inspiraci:-) ;-)

• Anonym (4)
Janahh 21.10.2008 20:01
RE: Vizum  

Takže zítra odlétáme, vízum máme :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (8)
intel 21.10.2008 08:18
Vizum  

Taky mi rikali v eximu, ze se svoji pritelkyni mohu mit problemy s vizem. Tak jsem se obratil na Fisera a tam se mi skoro vysmali, ze nikdy nic takoveho neresili a ze turisticke vizum je mozno dostat skutecne bez problemu. A taky se stalo. Vizum dostaly dokonce i dve zenske, kdyz kazda se jmenovala jinak a byly to jenom kamaradky. Takze si myslim, ze pro turisty nedelaji zadne problemy.

• Anonym (1)
gabshon 23.09.2008 22:27
RE: RE: víza  

Nam teda v eximu rekli, ze nam vrati celou cenu zajezdu, ale hlavne uz za sebou mame dovolenou ve SAE. Cestovni kancelar na to podle me nemuze mit absolutne zadny vliv, protoze vizum se vyrizuje tam u nich a nedokazu si predstvit, ze to rozdelujou podle toho jstli je to od eximu nebo treba od fira. Ja mam pocit, ze v to v tom eximu prehanej. Prijde mi, ze ta zeme se snazi bejt maximalne otevrena turistum, pri kontrole pasu taky sama sranda, zadny prisny arabove... My sme radi ze sme to riskli, ale je fakt ze kdyby nam rekli, ze vratej jen 80% ceny zajezdu, tak bych do toho nesel..

Angelka_K 13.09.2008 13:21
RE: RE: víza  

Pokud Vam mohu doporucit do SAE lette s CK Fischer.Absolutne jsme se nesetkali s zadnym problemem.Je mi 26 let a s pritelem nejsme sezdani a viza mame bez sebemensiho problemu a bez upozornovani,ze by jsme vizum nemohli dostat.Informovala jsem se i na tuto moznost a pani v cestovce rikala,ze v tom nevidi problem,protoze cestovka se za Vas zarucuje.Takze jestli chcete do SAE tak s CK Fischerem a nemusite se kvuli tomu vdavat ani cekat az presahnete 30let ;-)

• Anonym (1)
Janahh 12.09.2008 19:21
RE: víza  

Jsme dva svobodné páry a po dlouhém rozhodování jsme vybrali dovolenou v SAE.Dnes jsme chtěli zaplatit, ovšem nám jen tak " mezi řečí" paní v Eximu ještě dodatečně oznámila, že bychom mohli mít problém s vízem a pokud by nám vízum nedali, museli by provést storno zájezdu, tzn., dostali bychom zpět jen 80% z celkové částky.Prostě bysme jen tak vyhodili 21.000,- kč.Zájezd jsme zrušili.Byli jsme schopni obětovat cenu za vízum, ale tohle pro nás bylo moc.Mluvili jsme i s Pražskou centrálou CK Exim Tours, ale bohužel je to tak jak tu popisuji-bez vyjímky.A proto,že se to prý docela stává,že vízum prostě nedají nám paní doporučila, že si máme počkat, až přesáhne náš věk 30 let nebo až budeme mít děti.Jsme zklamaní, protože jsme se hrozně těšili.Musíme teď hledat něco jinou dovolenou. :-(

Angelka_K 11.09.2008 01:31
víza  

Dnes jsem si vyzvedla viza a vse probehlo bezproblemu.Pokud jsou viza vyrizovana pres cestovku nemel by byt zadny problem.Cestovka se za vas zarucuje.

• Anonym (6)
  • Anonym (9)
R29 08.09.2008 14:29
zamítnutí víza nesesdaným ženám  

Jsou 2 typy víz, standartní které je udělováno v dostatečném předstihu a pak speciální, které se vyřizuje na rychlo a které má trochu jiné podmínky.

• Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu