A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Zajimavosti v Dubaji

06.10.2009 10:49:59 | nuffdome
Zdravím. Chtěl bych se zeptat na pár věcí. V neděli odlétáme s Blue sky Travel do Dubaje. Ubytování jsme si vybrali v hotelu Flora Grand. Zajímá mne, co by jste doporučily navštívít v emirátu Dubaj jako takovém. Co vím, tak se dá jed na pouštní safari, lyžovat v obchodním centru Mall of Em., muzeum voskových figurín.. Nejvíce bych se chtěl podívat na střechu hotelu Burj Dubai (nejvyšší stava světa), má s tím někdo zkušenost nebo je to vyloučeno? Třeba se i podívat k hotelu Atlantis a nafotit si jej. Krom veřejných a hotelových pláži, jsou i někde poblíž placené? Jaké koupání by jste doporučily? Děkuji za rady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
shazia
25.10.2014 12:19 78.45.128.***
Re: Výlelety s LM holiday  

No,zkoukla jsem jejich stránky a až taková láce to není,protože ceny jsou v eurech,ostatní ck uvádějí v usd.Také je nutné se podívat na délku výletu,např.celodenní AbuDhabí 9-16hod.,to opravdu je lepší jet s místní ck,nebo si vzít taxi na bus nadr.Al Ghubaiba /je pro 7 lidí a za 150,-euro /.pěkný pobyt

• Anonym (1)
JZ
25.10.2014 11:46 83.208.41.***
Výlelety s LM holiday  

Horká novinka, při brouzdání po netu jsem narazila na cestovku LM holiday, která pořádá fakultativný výlety v Dubaji a co mě překvapilo, že má poloviční ceny jak jiné konkurenční cestovky v ČR. Není tu někdo kdo by se přidal na vánoční trip? Já bych ráda na vlastní pěst a pak bych využila nabídku této cestovky.

Pavel12
02.11.2010 08:56 89.176.217.***
aky 13.10.2009 16:56
RE: Kam v dubaii  

Přeji všem hezký den! Kdo jste byl nedávno v Dubaji, už je dostaven otáčivý mrakodrap? Nemohu se o tom nikde dočíst. Díky

• Anonym (13)
Dzarda 08.10.2009 19:15
Kam v dubaii  

Ahoj, odpovím alespoň na pár otázek.
Na střechu toho hotelu se tuším nedostanete, nebo by jste musel být kouzelník.
Do a k hotelu Atlantis se dostanete v pohodě. Pláže si můžete prohlédnout na serveru Virtualtravel tečka cz a nejen je. Je tam skoro vše nejzajímavější z Dubaie.
Je zbytečné chodit na placené pláže. Doporučuji zejména pláž Jumeirah. Nádherná, plná nádherných lastur a bílého písku. Máme jich doma tuny :)
Určitě sedněte do tzv. Big Busu, který dělá vyhlídkové jízdy po Dubaji. Jsou dva okruhy, je to tak na dva dny, pokud budete vystupovat (doporučuji). Mají i noční trasu. To je fakt vychytávka.

• Anonym (1)
nuffdome
08.10.2009 14:07 85.207.5.***
RE: Dubai  

Velice děkuji za odpověď. Určitě napíši poznatky. Tak zatím jsem zjistil, že placené pláže jsou - veřejné Jumeirah a Al Mamzar Beach Park. Jelikož máme hotel v centru města v části Deira, vyzkoušíme jako první tu druhopu zmíněnou. Ještě se zeptám, jaké obchodní domy by sjte doporučily které nejsou předražené jako Mall of the Emirates? Ohledně alkoholu(pivo) jsem se dozvěděl z jedné diskuze, že se dá sehnat za velmi přijatelnou cenu v supermarketech SPINNEY´S - na mapách mi to našlo asi deset takových míst, nakupovali jste tam někdo a pořípadě v jakém. Díky

• Anonym (1)
Kirscha_2 08.10.2009 13:29
Dubai  

Mohu odpovědět pouze na pár otázek, ale pokusím se.
Na safari určitě jeďte, je to úžasný zážitek.Lyžovačka byla také fajn, já pila kafíčko v teple za sklem, mladá lyžovala. pořádají se zájezdy do Burj AlArab - ale za velice vysoké vstupné vás pustí pouze do jednoho patra, kde se můžete porozhlédnout. Za mě Burj Dubai ještě nebyla dokončena, ale tipuju, že to bude obdobné... :-( ...Pláže jsou povětšinou hotelové. My bydlely v Ras Al Khaimah a pláže skvělé....nejsou nacpané, dlouhé, prázdné- s tím bych si hlavu nedělala....moc závidím, doufám, že se ozvete po návratu :-D

nuffdome
06.10.2009 10:49 85.207.5.***
Zajimavosti v Dubaji  

Zdravím. Chtěl bych se zeptat na pár věcí. V neděli odlétáme s Blue sky Travel do Dubaje. Ubytování jsme si vybrali v hotelu Flora Grand. Zajímá mne, co by jste doporučily navštívít v emirátu Dubaj jako takovém. Co vím, tak se dá jed na pouštní safari, lyžovat v obchodním centru Mall of Em., muzeum voskových figurín.. Nejvíce bych se chtěl podívat na střechu hotelu Burj Dubai (nejvyšší stava světa), má s tím někdo zkušenost nebo je to vyloučeno? Třeba se i podívat k hotelu Atlantis a nafotit si jej. Krom veřejných a hotelových pláži, jsou i někde poblíž placené? Jaké koupání by jste doporučily? Děkuji za rady

• Anonym (2)
  • Anonym (13)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu