A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Za kolik to máte?

04.03.2008 10:28:21 | Metrek
Metrek
Ahoj přátele já sama se chystám za 24 hodin do SAE na svou první dovolenou tam. :-D Zajímalo by mě za kolik hodinek či dnů letíte? Nebo se ještě nechytáte? :-( Až se vrátím poreferuji a pošlu fotečky. 8-)
Pochlubte se jak odpočítáváte dny, hodiny, či minuty jako já. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.04.2016 21:43 93.91.154.***
Re:  

tak to je mazec tenle pokec koupaku :-D - pozdravujte emiráty

SIMČA11150 27.04.2016 14:16
Re:  

Pavli moooc děkujeme a taky se těšíme. Vidím , že pláž je stejná jako u Doublle. Takže mě ta uměle vytvořená zátoka opět nezklame :-*
(((clap))) (((clap))) (((clap))) (((clap))) (((clap)))

l-u-c-k-a 27.04.2016 13:37
Re:  

Krásné fotečky. Už se moc těšíme 8-)

pajusa92 26.04.2016 22:41

Simi,
tak už jsem registrovaná a na profilu mám nějaké fotky z hotelu (Rixos) :-) bohužel ale nějak nevím jak si tam vložit i video (jestli to vůbec jde :-D ). Pavla

l-u-c-k-a 26.04.2016 11:55
Rixos Bab Al Bahr  

Když to tady tak pročítám, tak už se nemůžeme dočkat. Letíme do Emirátů poprvé a už se těšíme do tepla. Jinak máme také 2 rodinné pokoje, tak uvidíme kam nás umístí 8-)

• SIMČA11150
SIMČA11150 26.04.2016 09:55
Re:  

tady na tom obrázku vpravo mezi zrcadly je zásuvka, já naštěstí mám i ten rozbočovač.Ten vozím vždy tak mi nepříjde, že je jíná , ale vypadá , že je jiná. Manžel ti poradí to jsou koumáci :-* a třeba v té nové budově budou mít už zásuvky zase jinak, přece jen to stavěli jak jsme tam byly loni.
Ten Rixos fakt bude plný i v květnu? ten náš loni se mi nezdál plný, a byly jsme taky v 5 měsíci.

Neregistrovaný uživatel
25.04.2016 18:40 77.240.177.***

Simi,
Fotky tu nemám,jelikož nejsem zaregistrovaná,ale večer až přijedu z práce se zaregistruju a něco sem hodím (ozvu se pak jako registrovaná :-) ). Ještě jsem si vzpomněla, pokud budete chtít zkusit i a lá carte restaurace,tak rezervovat hned po příjezdu..my jsme se tam za 8 dní nedostali ani jednou,hotel byl plný a 2000 lidí je fakt mazec..ještě mám jeden dotaz :-) v Double byly jak řešené zásuvky? My jsme teda měli klasickou "naši" a pak byl potřeba adaptér.. Pavla :-)

SIMČA11150 25.04.2016 17:09
Re:  

Pavli děkuji za odpověď , no nám asi lepší pokoj dát nemůžou objednaly jsme si rodinný se dvěma ložnicemi a sprchami, takže si myslím, že lepší asi nebude. Nám jde spíše o to abychom dostali třeba tu pyramidu úplně jako první u moře s výhledem na moře, protože maminka chodí dříve ne pokoj a když tak by si sedla na terasu a viděla by na nás jak se se sestrou ještě plácáme na lehátku. No nic v noci až dojedeme se jich proste slušně zeptám a buď bude nebo nebude nic tak strašného by se nestalo..Pavli máš tu někde i fotky z hotelu nebo video ? ráda bych se i podívala. ;-) ;-) ;-)

Neregistrovaný uživatel
25.04.2016 16:34 77.240.177.***

Simi,
my bohužel letíme až 20.5. :-( loni jsme letěli kolem 10 ráno z prahy a v hotelu jsme byli kolem 10..poslali nás nejdřív se v klidu najíst. Po večeři jsme si šli vyzvednout klíče,jako poslední,ale neměli už nachystaný pokoj co jsme si zaplatili,a tak nám jako "omluvu" dali pokoj daleko lepší,dle těch jejich kategorií :-D nezlobili jsme se :-D myslím,že když se zeptáš,budou se snažit vyhovět,zaměstnanci byli úžasní. Ale zrovna tady je ten areál hotelu tak obrovský,že je to úplně jedno,kterou z pyramid vám dají si myslím :-) autobus bohužel neporadím, my jsme tak nejezdili do města..Pavla
PS: děkuji za info,zkusím kdyžtak napsat mail na hotel ohledně depozitu :-)

SIMČA11150 25.04.2016 13:25
Re:  

Pavli,
na to ti bohužel neodpovím, my všude platíme z ruky. Takže promiň.
Ale já mám na tebe taky otázečku, do hotelu jste přijeli k večeru nebo v noci s Emirates? Jde mi o to jestli mi třeba když si řeknu o pokoj třeba nejblíž k moři, jestli dělají drahoty nebo pokud mají ochotně ti ho dají ( nebo chtějí menší úplatek) .Já osobně na úplatky nejsem a nedávám, ale abych věděla jestli to má cenu se zeptat nebo ne. Jo a jezdil s vámi sem a tam autobus do obchodního centra? V Doubble jezdí každý den takový prcek,ale nejspíš ho letos vymění za větší když přistavili další budovu . A neletíme náhodou ve stejné dny? 11.5 ? to vím , že s námi letí ještě jedna rodina, a letíme Emirates

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu