A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Výlety a ceny

15.05.2008 15:06:19 | tobika
tobika
prosím o info ohledně výletů a za kolik?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
liones 25.08.2017 16:58
cena výletu  

Dobrý den, kdo jste se vrátil z emirátů, prosím o info ceny výletu do Dubaje s ck exim tours.
děkuji.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

kawama 14.04.2016 15:24
Doporučení  

Ahoj,

chystám se do Dubaje, ráda bych jela na výlet na Musundam a do Abu Dhabi, doporučil by mi někdo, co je nejvýhodnější (auto půjčovat nechceme). Díky za tipy!

katrin21 22.10.2011 19:31
výlety  

teď jsem doletěla z Dubaje, byla jsem tam jen týden s kámoškou a stihla jsem neskutečně mnoho..Výlet do Abu Dhabi od 8.30 z hotelu do 15.30 v Abu Dhabi za asi 900 kč,byla hezká mešita,muzeum, rozchod, zastávky,ale aspoň něco, jinak to nešlo, není čas hledat, pak výlet od 8.30 z hotelu do 15.30 z AL ALAIN u Ománských hranic,krásné město,za 700 kč asi,muzeum, velbloudí trh,palác šejků v minulosti jak žili,nějaké zastávky, oáza, shopping park atd...byla jsem přes Fischer.
pak taxíkama všude možně, hlavně na Atlantis hotel dozadu na konec palm Island z navezeného písku, je to daleko a palm.ostrov je docela velký.taxik 100kč od Burj Arab do Atlantisu,jezdí metro, moc přehledné, jen 2 zény, luxusní, nablýskané stanice,dá se dojet všude, do shopinu, kde se lyžuje, na nejvyšší věž na světě, já platila 375 kč na naše/75AED/,na nejrušnější ulici Sheikh Zayed, do centra , na muzeum, na trhy,Zlatá ulička,do zátoky, AMBRA loďky stojí 1 AED /5 Kč/ převoz přes záliv,na pláž, směr, všude jezdí busy a metro, dá se dostat všude přehledně,koupíte si kartu za 20 AED (100Kč) a tím se vám odečítá kredit.....největší aquarium v shopinu je za 25 AED/125kč) a je v tom akvarko, tunel s rybama a jeste cele 1.patro s tučnákama, rybama, krásnýma akvárkama a terária.luxus.můžete se potápět do velkého akvárka v shopinu a mávat na nakupující www.thedubaiaquarium.com
poschoďový bus jako v LOndýně stojí 125 AED day tour po celé Dubaji,night tour stejná cena.www.bigbustours.com
Sunset safari 150 AED(750Kč)www.yahootourism.com
Desert safari 150AED
Abu Dhabi tour 225AED
Oman na lodi, kvuli viza nejde vstoupit do země 350AED
Ferari world 475AED
Hummer safari 6 hod 300AED
Hatta hory safari 300AED
helicopter tour nad Dubaji 895 AED
atlantis WILD WADI vodni park 180AED
6 emirates tour 325 AED
Al Alain tour k Omanskym hranicim 225AED
auto s řidičem 1 hod 59 AED
www.ddtoursdubai.com
BURJ Al ARAB 7 hvězd hotel návštěva 290 AED
delfinarium 100AED
ski dubaj lyžování 100AED jen vstup lyžování 2 hod 180 AED celý den 300AED
aquarium tunel underwater ZOO v shopinu 50 AED
EMIRATES PALACE v ABU DHABI návštěva 250AED
desert safari 290 AED v ABU DHABI
přes noc v desert safari 480 AED ,jidlo, nocleh v ABU DHABI
www.bigbustours.com
Sharjah Ajman tour 180AED
East coast tour FUJAIRAH 225AED www.viennatours-dubai.com
www.dubaiviennalimo.com hummer limuzina jizda 24 hod nonstop
15 min helicopter city Dubaj 999AED www.dubaiultimatecharter.com
Iceland zmrzlý svět 350AED www.gltdubai.com
helicopter 15 min 845 AED stejna CK
Hatta mountains 215 AED stejna CK
burj khalifa a burj al arab tour 449 AED nejvyšší věž plus 7 hvězda hotel
létající balon nad pouští 949 AED
Ostrov HOPPING with BBQ 650 AED
email ytsdubai@gmail.com

tohle vše je z prospektů, co jsem si přivezla z Dubaje, z hotelu na recepci

• fryel
  • Anonym (1)
albi22 16.09.2011 12:00
Desert Safari  

Mam par otazek ohledne Safari desert. 1) s jakou nejlepsi cestovni agenturou tenhle vylet podniknout? (ceskou, nebo primo v emiratech) 2) Na web strankach pisou ze za 100 dolaru vylet do pouste + dalsi veci jako je napriklad jizda na velbloudovi, jizda na dunach, chci se zeptat tyto akce jsou jiz v cene nebo za priplatek??? (viz vlakno nize)

http://yahootourism.com/tour-Hummer-Desert-Safari

Za odpovedi diky

Zarathutsra 19.04.2011 09:37
Výlety s Eximem  

Dubaj:
odjezd od hotelu byl v 10:20. Focení Burj Al Arab je spíš zastávka na čurání v Madinat Souk. Rozchod byl 10 min. Hodně trapné. Projížďka lodičkou je přejetí z jednoho břehu na druhý na Zlatý trh. Hodinový rozchod kde vám všichni cpou fejky kabelek a hodinek. Zbytečné dlouhé a nudné. Na Sheikh Zayed Road jenom zastávka na pár fotek a valí se dál. V Dubai Mall uvidíte 3x fontánu a jede se v 19:15 zpátky. Je to hodně ve spěchu, na nic není pořádně čas.

Abú Dhabi:
odjezd 8:20. Sheikh Zayed Mosque - velmi krásná, dostatek času. Podařili se nám dostat dovnitř Emirates palace - hnus pro snoby, necítil jsem se tam příjemně. Všude zlato. Z paláce šejka uvidíte spíš vjezd s Hummerem. Oběd v Sands hotel chutný, příjemně vychlazená jídelna. Voda a cola v ceně. Skanzen nestojí moc za řeč. Malé, málo co k vidění. Na Marina Mall hodina času. Uteče jako pár minut. Ale jinak pěkný výlet. Abú Dhabi mi přišlo hezčí než Dubaj.

Pro oba výlety je společné, že na vše je málo času. Je lepší jet na vlastní pěst.

lucyLucky 28.10.2010 01:03
Omán  

Doporučuji výlet do Ománu - celodenní. Absolvovali jsme ho, cena ne přes CK vyšla 40 dolarů a nmá to chybu. Dovezou vás za hranice ománu malým shuttlem, kde čeká další pata. Luxusní loďka, byli jsme tam jen v 6 lidech - my dva a 4 angláni, jídlo v ceně, krásné potápění a zážitek z obřích vln, beduínské osady atp :-)

tobika 10.06.2008 18:02
Díky  

Děkuji všem za super informace ;-)

Cihi
23.05.2008 10:59 88.102.146.***
Ceny a zajímavosti z výletů  

ahoj všem, včera jsem se vrátila z dovči v RAK, bydleli jsme v hotelu Hilton Beach Resort a můžu jen doporučit, vše super. Na výlet jsme jeli do Dubaje, je to na celý den a vidíte to nejzajímavější z Dubaje, delegátka Markéta(Exim tours) podává během výletu podrobné a zajímavé informace o všem co vidíte i o zajímavostech v Dubaji, je to vyčerpávající a určitě dobré vědět.Cena tohoto výletu byla 75 dolarů. Dalším naším výletem byla večeře v plachetnici( hotel BURJ AL ARAB), je to něco naprosto neuvěřitelného, luxus kam se podíváte, vidět tento hotel je určitě zážitek, na který se nezapomíná. Prohlídka s večeří trvá 2,5 hod, projdete si první dvě patra, vyjedete zlatým výtahem do nejvyššího patra hotelu, kde se podíváte na okolí z výšky a pak už jdete na večeři do druhého patra, můžete sedět venku na terase, nebo uvnitř, večeřě je formou švédského stolu a tento výlet stojí 200 dolarů. Všem, kdo chtějí poznat, jak si žijou pracháči, mohu doporučit :-D

tobika 15.05.2008 15:06
Výlety a ceny  

prosím o info ohledně výletů a za kolik?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu