A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Výlety a ceny

15.05.2008 15:06:19 | tobika
tobika
prosím o info ohledně výletů a za kolik?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
tobika 15.05.2008 15:06
Výlety a ceny  

prosím o info ohledně výletů a za kolik?

Simouna 16.05.2008 18:31
RE: Výlety a ceny  

Výlety u Fischera, ceny v dubnu :

Dubai City tour (37 dolarů), celodenní, muzeum, trh s kořením, zlatem, projížďka po tříde Seik Zaid Road, zastávka u hotelu Burj Al Arab, končí to v nákupním centru (kde je i lyžařský svah).
Magiská Dubai (180 dolarů) – stejná jako city tour, ale navíc se jde na jídlo do Burj Al Arab.

My jsme byli na city tour a byli jsme zklamaní. Všechno rychlé, honem vystoupit pofotit a hned jedeme dál. Nejvíc nás zklamalo, že k hotelu Burj Al Arab se nedá dojít až k němu, ale vidíte ho asi 500 m od vás …..k němu jdou jen ti co mají zaplacené jídlo. Takže jsem se pofotili z dálky (asi 2 minuty) a honem se jelo dál. Tak jsem ani neviděli spodek hotelu – ten příjezd nad mořem + pláž – na to jsem se těšila. Ale dopředu nikdo neřekl, že se zastavuje jen z dálky. Možná bych pak uvažovala o tom jít se tam najíst, abych ho viděla.
Ti co tam byli, ale říkali, že sice jo hezké všechno pozlacené, ale že jim to tam připadalo jako v obchodňáku. Chodí se do nějaké prostřední restaruce.
Známý tam pak jeli sami taxíkem, aby se dostali až na tu pláž a prý to nějak jde přez ten hotel ve tvaru vlny Jumeirah - prošli recepcí až na pláž a pěkně si ho vyfotili.
V Burj Al Arab se dá ještě najíst v restauraci ve 21 patře (výhled na moře), nebo v podmořské (ale to už stálo víc-ani nevíme kolik). Jedni byli v té podmořské a nadšení.

Další výlety:

Desret Safari a BBQ večeře (78 dolarů)
Noční plavba po dubajském zálivu Creek (78 dolarů)
Sharjah a Ajman tour
Výlet do Ománu (120 dolarů) – tam by mělo být hezké potápění – někteří si to chválili.

My jsme byli na té noční plavbě – jedete větší dřevěnou lodí s prosklenýma bokama, sedíte u stolečku a vlastně po dobu plavby večeříte. A sledujete večerní rozsvícenou Dubai. Docela hezké, ale pak nás to už ani nebavilo. Zas až tak k vidění tam nebylo.

Simouna 16.05.2008 18:32
RE: Výlety a ceny  

Co nás taky zklamalo – z ostatních cestovek měli v City tour ještě zařazeno, že jeli na ty palmové ostrovy a na nějaký palác nějakého šejka – jediný Fischer ne.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

oto
16.05.2008 20:38 85.132.158.***
RE: RE: Výlety a ceny  

proc jezdit s cestovkou kdyz se vsude dostanete s taxi a vyjde to levneji

Mona 19.05.2008 12:54
RE: RE: RE: Výlety a ceny  

Já si každopádně NIKDY nenechám ujít výlet na terénních vozech do pouště. Vyjíždí se odpoledne kolem 14, rajtuje se po dunách a pak do jakoby "oázy" na večeři, samo spojenou s břišní tanečnicí. Návrat kolem 21 - 22. Cena naposled byla 50 USD.

Cihi
23.05.2008 10:59 88.102.146.***
Ceny a zajímavosti z výletů  

ahoj všem, včera jsem se vrátila z dovči v RAK, bydleli jsme v hotelu Hilton Beach Resort a můžu jen doporučit, vše super. Na výlet jsme jeli do Dubaje, je to na celý den a vidíte to nejzajímavější z Dubaje, delegátka Markéta(Exim tours) podává během výletu podrobné a zajímavé informace o všem co vidíte i o zajímavostech v Dubaji, je to vyčerpávající a určitě dobré vědět.Cena tohoto výletu byla 75 dolarů. Dalším naším výletem byla večeře v plachetnici( hotel BURJ AL ARAB), je to něco naprosto neuvěřitelného, luxus kam se podíváte, vidět tento hotel je určitě zážitek, na který se nezapomíná. Prohlídka s večeří trvá 2,5 hod, projdete si první dvě patra, vyjedete zlatým výtahem do nejvyššího patra hotelu, kde se podíváte na okolí z výšky a pak už jdete na večeři do druhého patra, můžete sedět venku na terase, nebo uvnitř, večeřě je formou švédského stolu a tento výlet stojí 200 dolarů. Všem, kdo chtějí poznat, jak si žijou pracháči, mohu doporučit :-D

tobika 10.06.2008 18:02
Díky  

Děkuji všem za super informace ;-)

tobika 15.06.2008 14:29
RE: Ceny a zajímavosti z výletů  

Cihi: s jakou cestovkou jste cestovali?Ten výlet zní lákavě. ;-)

Mamana 29.07.2008 17:57
RE: Ceny a zajímavosti z výletů  

Prosím, mohla byste mi dát víc informací o tomto hotelu? chystám se tam pozvat rodiče a zajímalo by mne ubytování, služby, zda se vyplatí all inclusive, jak jsou tam drahé nápoje a jídlo atd. Je možnost procházek v okolí? Díky

R29 22.08.2008 13:16
Výlety a ceny  

souhlasím s příspěvkem Oty: do Dubaje taxikem !! levnější a uvidíte toho více a vždy na vás počká jak dlouho si budete přát. Cena se dohaduje jako celková za celý den.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu