A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 11:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
14.05.2014 11:51 78.45.128.***
Re:  

žraloci ne,ale medůzy občas ať už v Dubaji,Ras al Khaimah tak i v Ajmanu,ale nic co by bránilo v koupání a na jaře např.v Rak se objevují rejnoci. 8-)

Neregistrovaný uživatel
14.05.2014 09:03 212.111.25.***

Chtěl bych se zeptat jak je to se žraloky a medúzami? Vyskytují se v moři?

• Anonym (2)
Jituna
13.05.2014 10:48 84.42.229.***

Letím dnes do Dubaje na 2 týdny. Budu bydlet u dcery. Ráda bych se však občas s někým sešla, výměna zkušeností, event. společná akce /výlet do Abu Dhabí, vodní park, outlet u Dubaje a pod./. Mluvím A.

issa
11.05.2014 17:09 77.95.194.***
Re: všechny informace o Dubaji  

Zjistěte si, kdy se tento datum stmívá a podle toho si to objednejte. Já jsem tam byla v dubnu a objednávala jsem to měsíc dopředu, na 18.00 a bylo posledních 9 míst volných. Tam můžete být jak dlouho chcete, takže vyjedete za světla a můžete tam být do tmy. Takže to vídíte ve dne, západ slunce a pak celé město osvícené. Je to super výhled, pokud je ovšem jasno a není opar, jinak toho moc neuvidíte. Je to risk. Nám to naštěstí vyšlo:-)

issa
11.05.2014 16:58 77.95.194.***

Adaptér jsme koupili v carrefouru cca za stovku. Měli jsme ho naproti. Pak jsem ale našla jednu normální zásuvku v koupelně u fénu. V hotelu nevím tam jsem se neptala.

saho1 11.05.2014 15:39

Díky za info.

Neregistrovaný uživatel
10.05.2014 21:50 78.45.128.***

buď jsou adaptéry přímo na pokoji nebo většinou bez poplatku zapůjčí na recepci,jinak koupí se za 5,-dhs v supermárketu nebo v obchodech typu´´ vše za 30,-´´ :-)

saho1 10.05.2014 16:22

Někde jsem četl. že el. zásuvky v Dubaji nejsou jako u nás, že tam budu potřebovat redukci? Pokud ano, dostanu ji v hotelu, nebo kde ji seženu? Jak vypadá? Díky za info.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
06.05.2014 18:06 94.202.228.***

Kupovala jsem listky cca dva tydny zpatky a platila jsem 130 AED pri objednani pres web.
Vstup do akvaria zacina na 80 AED a je v nem zahrnuto Aquarium Tunnel, Underwater Zoo, Behind The Scenes Tour a gift shop voucher.
A listky na Burj Khalifu jsou v dobu od 17 hod. vykoupene jak z duvodu fontany, ktera je z te vysky krasna, ale vynikne spise az za tmy (doporucuji navstivit bar Neos, v hotelu The Address (naproti veze), je to 63. patro a je tam take krasny vyhled na fontanu), tak i z duvodu zapadu slunce. Stmiva se zde pred sedmou hod.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu