A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 10:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
kimona 01.01.2014 19:57
Re: noční mezipřistání Dubaj  

pro 65.49.14 divím se,že mezi nás jako neregistrovaný vůbec vstupujete,když místo zkušeností z cestování píšete pouze urážky >:).Admin by mohl vaše vstupy raději mazat-nikoho nepoučí.Je mi vás líto :-)Jinak všem ostatním cestovatelům přeji krásný rok 2014 ;-)

Neregistrovaný uživatel
30.12.2013 21:58 65.49.14.***

Chytra osobo a co jeste vite - rad se poucim od takoveho chytraka :-D

• Anonym (12)
irena
30.12.2013 21:22 78.136.186.***

Vážený 69.49.14,bylo by na čase aby jste na těchto diskuzích nešířil lži a naučil se trochu česky.Zatím komu jsem za posledních 20let doporučila pobyt v Emirátech,tak nelitoval a naopak se tam vrátil.V Dubaji naopak nejméně času trávím u moře a raději poznávám tuto zemi,je tam stále něco nového.Jediné co mě mrzí,je že z Dubaje dělají betonové město,osobně se mi nelíbí Dubaj Marina.Ale v každé případě si každý najde v této zemi to svoje.Vy když haníte např.jídlo v místních indopakistánských rest.tak nevím proč potom radíte kde se najíst.Přeji Vám šťastný a veselý nový rok a určitě se chystáte opět v létě do Dubaje,tak příjemný pobyt. >:)

Neregistrovaný uživatel
30.12.2013 20:13 65.49.14.***

Ach jo - tady je chytraku - to by me zajimalo co chcete krome koupani v dubaji delat - prochazet se smradlavajma ulickama o koukat na ten humus - to je parada. Koupat se v tunisku ve studene vode to je ale taky zazitek.

• Anonym (12)
Madulka 30.12.2013 19:48

Děvčata, děkuji za hóóóóódně rychlou odpověď. (((clap)))

irena
30.12.2013 19:10 78.136.186.***

Tak max.15min.podle provozu,já byla v sobotu a to je menší provoz protože mají v úřadech a firmách volno,samozřejmě obchody,restaurace,směnárny jsou v provozu.Z busu mešitu uvidíte a pak se v podstatě stejnou cestou vracíte taxíkem,možná by řidič busu cestou zastavil,nevím nezkoušela jsem,ale mám to v plánu.Také už počítám dny do odletu.Přeji pěkný pobyt. Šťastný a veselý <:-)

• Anonym (4)
daurba 30.12.2013 18:56

Mešita je otevřená od 9 ráno do 10 večer. Omezení vstupu je v časech modlení, což je vcelku jedno, protože z venku je také co vidĕt a fotit, tak jedno, kdy tam přijedete.

Madulka 30.12.2013 18:37

Ahoj všichni.
Už se nám to blíží, máme to za pár, co letíme do Dubaje. Jelikož jsme tam byli, o to to je snad větší radost, že se tam můžeme po roce zase vrátit.

Jak jsem psala níže, chceme se s manželem podívat do mešity v Abu Dhabí. Cestu díky Vám již znám, ale nejsem si jistá, od kolika hodin mají otevřeno... jestli od 9 či 10 hod. Chceme se tam podívat v pondělí (máme to tedy v plánu). A v Abu Dhabí z autobus. nádraží si vzít taxi a dopravit se tak k mešitě. Nevíte někdo, jak dlouho trvá cesta tím taxi k té mešitě?

Děkuji že jste tady a dáváte neskutečné rady. (((clap)))

Přeji šťastný, úspěšný a spokojený rok 2014 a krásné dovolené. :-)

• Anonym (3)
irena
30.12.2013 16:39 78.136.190.***

pro kimona Přesně,tyto diskuze by měly pomoci lidem,kteří chtějí tuto zemi poznat včetně kultury,aby se nebáli něco sníst i v té obyčejné restauraci,večer se projít městem a ne chodit jen do luxusních center.Koupat se a ležet jen na pláži,to mohu letět např.do Tuniska za daleko menší peníze.šťastný a veselý nový rok,hned bych ho ráda trávila s ohňostrojem u Burj Khalífy,ale musím vydržet na jaro <:-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

kimona 30.12.2013 15:45

pro Irena velice hezky vystiženo.Byli jsme v Emirátech 3x a vždy v období kolem dubna. Letos koncem května už byla teplota jak v moři,tak i v bazenu teplá natolik,že se člověk z toho horka na sluníčku nemohl ani osvěžit. :'(.Jet za velké peníze na takovou dovolenou nikomu nedoporučuji.Období od poloviny listopadu do května je prostě ideální pro našince.To,že 65.14 pobyt v létě doporučuje je čistě zlomyslnost,aby ostatní dopadli za drahé peníze stejně-dovolená strávená v klimatizovaném pokoji nebo nákupním centru :-D.Jsme tady proto,aby naše zkušenost pomohla druhým cestovatelům,kteří si zasluhují dovolenou užít naplno ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu