A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 11:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
dulinka
12.02.2009 21:10 85.70.227.***
RE: RE: všechny informace o Dubaji  

Ahoj, finančního bankrotu se rozhodně bát nemusíš. Ceny jídel ve "fastfoodech" jsou srovnatelné s našima. Je tam mnoho restaurací (americký fastfoody, italská, čína, libanonská)takže si vybere každý. =)
To samé je i s drogerii, v supermarketech za přijatalné ceny. :-)

• Anonym (2)
Claudia 12.02.2009 18:24
RE: všechny informace o Dubaji  

Ahoj...měla bych takový malý dotaz... Potřebovala bych vědět, v jaké cenové relaci se dá v Emirátech koupil jídlo, drogerie...prostě takové základní věci... Když třeba někdo jede na zájezd a má polopenzi a potřebuje koupit něco k obědu... složí ho to??? Finanční bankrot??, Nebo je to v pohodě :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
dulinka
12.02.2009 10:19 85.70.227.***
všechny informace o Dubaji  

Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu