A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 10:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
LADUNKY 01.11.2012 14:30
Abu Dhabi červen 2013  

Zdarvím,chystáme se na přelomu června a července 2013 do Abu Dhabi (((clap)))...stašně moc se těším.Najde se někdo kdo tam byl a je ochoten mi zdělit své dojmy,poradit jak to tam chodí,kolik utratil při pobytu se snídaní,kolik za vstupy a co se do vstupného počítá??Jak je to se zálohou na hoteluKolik stojí triko,parfém....prostě ať vím kolik našetřit ,aby jsme tam nejen viděli z dálky,ale i z blízka :-) něco si přivezli.Přítel touží po zlatém náramku-třeba. 8-).Kolik dám za taxi Abu Dhabi-Dubaj.Kam se chodit najíst-prostě praktické info.Díky moc Ladunky

• Anonym (2)
Liti 31.10.2012 14:59
Re: Silvestr v Dubaji  

Na každym kroku toho je :) já to nestihla za dva týdny..ale určitě stojí za to např. nejvetší fontána na světě u Dubai Mall a Burj Khalify ;) kazdou pul hodinu představení na jinou hudbu a je to fakt nádhera :)

Neregistrovaný uživatel
27.10.2012 19:37 212.129.78.***
Re: Info o Dubaji  

ahoj chcel bi som sa spitat ze kolko ide tam 1 gram zlata 14 a aj 9

Elinkabelinka 10.10.2012 08:29
Re: všechny informace o Dubaji  

Zdravím, reaguji na Váš starší příspěvek na Orbion.cz co se týká Dubaje. Můžete mi poradit co v Dubaji vidět a zažít za týden, jedu tam s partou lidí na dovolenou. Děkuji Jana.

Elinkabelinka 02.10.2012 13:48
Silvestr v Dubaji  

Zdravím všechny...
chystáme se patra osmi lidí na týdenní dovolenou do Dubaje, s cestovní kanceláří, nikdo z nás tam ještě nebyl, snažíme se získat potřebné informace, přesto prosím o radu, čím v Dubaji začít, jak si těch pár dnů naplánovat,aby jsme je prožili na maximum a neztráceli čas hledáním a zbytečnými cestami po městě. Prostě bych prosila o pár dobrých tipů, včetně opalovačky na pláži. Bydlet budeme v části nedaleko Creeku. Děkuji předem za rady, Jana.

Neregistrovaný uživatel
11.03.2012 17:03 212.111.17.***

Ahoj ,chystáme se s rodinou na konci dubna do Dubaje a zajímajím se o vše.Kde kupovat jídlo,co s bespečností,oblékáním, kde se dá koupat.Nevím jestli se má zpráva k vám dostane(jsem poprvé na těchto stránkách),ale jestli jo ,tak předem děkuji za odpověď.Můj email ledvinkova.l@seznam.cz

Majka
06.03.2012 17:06 89.190.52.***
Re: Tak jsme zpátky  

Fofíku, nebuť hrubý! V Deiře jsme byli, prochodili ji pěšky , smrad tam nebyl a takový binec jako v Hurghadě taky ne. Neříkám, že tam je luxus jako v Dubai Mall, ale není to tak zlý!

• Anonym (2)
FOFIK
06.03.2012 11:48 85.161.189.***
Re: Tak jsme zpátky  

to jste asi tezko krizem krazem projeli ( mozna rychlikem) protoze bys tady nepsala takove bludy - treba v casti deira je to uplne stejne jako v jinem beznem arabskem sveta - bordel spina na zemi zkazene potraviny a zelenina a nekde z toho i sileny smrad - takto to vypada ve vetsine ulicek v teto casti - to se chce podivat take jinam nez do obchodniho centra nebo pod mrakodrapy - takze doporucuji priste chodit pesky a nejezdit rychlikem ci pozorovat z letadla :-D

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
Majka
05.03.2012 13:03 89.190.52.***
Tak jsme zpátky  

z Dubaje. Projeli jsme ji křížem krážem a byli jsme opravdu nadšení..moderní architekturou, čistotou a absolutní bezpečností. Mužskou část rodiny dostala Burj Khalifa a mě tančící fontána...no a samozřejmě nákupy. I když je v Dubaji poměrně draho, nakoupit se dá skvěle a za dobré ceny. Jen mě zklamaly parfémy. Ty jedině lze nakupovat ve starém městě a smlouvat a smlouvat. Ale stejně na 500 Kč (jak tu někdo psal) jsem to nedostala ani náhodou a to se dva obchodníci přetahovali a vykřikovali ceny v podstatě už jen sami na sebe.
Takže toto je první muslimská země, kam bychom se rádi vrátili. V těch ostatních jsme zkoukli památky a pryč!

• Anonym (3)
kali23 05.03.2012 09:56

dakujem, dnes to budeme vybavovat.
so svokrou je to divné, povedala som jej, aby tam zavolali, ako ste radili, zatial neviem... ale dám vediet potom ;)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu