A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 11:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.01.2013 17:28 89.190.52.***

jsem jak hlupák,ale nevím,jak Ti napsat na profil \o/

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
daurba 20.01.2013 15:27
Re:  

Nebyla jsem přihlášená :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.01.2013 15:24 90.181.221.***
Re:  

Přímo na místě určitě ne. To stojí cca 2000 Kč. Delegátka je bude mít za předprodejový peníz, spraví se na ceně celého výletu. Pokud chceš, napiš mi na profil, možná ti můžu něco poradit ohedně výletů.

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
annabel
20.01.2013 12:27 89.190.52.***
Re:  

jasně,jenže my budem v RAK,navíc s ročním dítětem a mám strach se tam někde vydávat sama...proto využiju výletu od CK do Dubaje a chtěla jsem poradit,jestli si vstupenky koupit u delegátky,nebo přímo tam,až nás tam dovede :-) Ale jinak moc děkuji za odpověď :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
daurba 20.01.2013 10:18

Kup si je přes internet. Na místě se dají koupit taky, ale 3-4 dny dopředu jsou rozebrané slušné hodiny a musíš se podřizovat vstupenkám a ne ony tobě.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
annabel
19.01.2013 21:12 89.190.52.***
vstupenky na Burj Khalifu  

Zdravím vás,mohu se moc prosím zeptat,jestli se dají vstupenky na Burj Khalifu koupit až přímo namístě?? Zdá se mi,že jsem tu někdy nedávno četla,že CK to mají šíleně předražené,ale to vlákno bohužel už nemohu najít....díky moc :-)letíme 23.1. 8-)doufám,že nezmrznem :'( :-S

• Anonym (2)
  • Anonym (36)
viky.le 17.01.2013 14:37
Re: všechny informace o Dubaji  

:-D no to je fakt.. flašku pro manžela.. mě stačí sklenička a mám dost :-)) to už bych ani mapu nepotřebovala .. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Blanka
17.01.2013 12:30 90.176.60.***
Dubaj  

Dobrý den, chystáme se s přítelem na začátku února do Dubaje. Můžete mi prosím dát nějaké info, co máme navštívit a jaké tam bude počasí? Děkuji

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
16.01.2013 22:23 90.181.221.***

Mapu si kup tam, dívej se po co nejnovějším vydání .... v Praze by jim mohla na mapce chybět nějaká čtvrť, o vyznačeném metru ani nemluvím :-D . Taky máš internet ....
V metru budou určitě plánky zadarmo. Otevřené oči měj i na letišti. Kup flašku a mapu a je to :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
viky.le 16.01.2013 19:37

:-D já to říkám také..nechlastat,ale nejde o opití ,ale jen si prostě večer něco dát ;-)
díky za rady,ještě jsem tu četla ,že se dá koupit někde v Praze mapa Dubaje,ale už to nemohu najít..nevíte někdo kde v Praze mapku sehnat?chceme to tam projet taxíkem,takže by se mapka hodila

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu