A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 11:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
puclik183 29.01.2013 21:54
Dubai 15-18.3  

Dobrý den dostala jsem výlet do Dubaje .Odjíždím s 20letou dcerou a ráda bych poprosila o pomoc v realizování programu .Přiletíme v pátek ve 22hodin a ubytováni jsme v hotelu Ocean View Hotel . Protože obě milujeme moře, rády bychom se alespoň na pár hodin položili na pláž a oddali se sluníčku.Moje představa by byla asi taková že sobotu do odpoledne na pláži a pah hurá po Dubajských krásách a obchodech. Poradí nám prosím někdo na co nezapomenout? Děkuji moc .

viky.le 25.01.2013 10:40
Re: vstupenky na Burj Khalifu  

Dobrý den,odlétáme do Dubaje za necelé tři týdny.. :-) v kolik hodin začínají ty fontány,aby jsme si na ten čas koupily ty lístky.Moc díky

annabel 22.01.2013 18:50

Tak děkuji mockrát,snad nějak pořídíme,zítra v 9.45h letíme :-) @};--

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Levup 22.01.2013 17:10

Dostupnost vstupenek resp. i on-line nákup předem lze zkontrolovat a provést zde: https://tickets.atthetop.ae/eticketing/homepage.aspx

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
22.01.2013 16:25 46.227.12.***

Ještě dodatek ... pokladna není pod budovou Burj Khalifa, ale v přízemí obchodního domu Dubai Mall, odtud je i vstup na vyhlídku.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.01.2013 16:22 46.227.12.***

To je jaksi to, co píšu níže ... na místě počítat s koupí 3-4dny dopředu, pokud si chci vybrat hodinu. Vstupenka stojí 125 AED. Pokud by se někdo spoléhal, že si vstupenku koupí přímo na místě v době výletu (jak byl položen dotaz), tak vstupenka stojí 400 AED. Určitě v plné sezóně nekoupíte lístky v předprodeji třeba ráno na odpoledne téhož dne. Leda se štěstím. Někdy máme problém vybrat slušnou hodinu i za dva dny. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
gabcag 22.01.2013 11:55

Zdravím. Byli jsme v Dubaji v říjnu 2012 a vstupenky na místě se dají koupit a jsou levné, když nechcete jít hned. Vstupenky jsme kupovali v pátek a chtěli jsme na úterý a v pohodě jsme si vybrali i čas. Kupují se v podzemních prostorách u budovy Burj Khalifa je tam pod budouvou pokladna. Doporučuji si vstupenky koupit v času kdy začínají fontány, je to shora nejkrásnější zážitek.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
daurba 20.01.2013 19:51
Re:  

Musíš být přihlášená (možná sem nechodíš a nemáš vytvořený vlastní profil), klikneš na moji přezdívku (daurba) a tam je odkaz na poslání soukromé zprávy. Chtěla jsem ti napsat, abys byla opatrná na výlety s tak malým dítětem. Výlet do Dubaje je poměrně stíhací okružní jízda, není neúnavný ani pro dospělého, abys vůbec měla čas na plnění potřeb dítěte. Vím, že není ani moc příležitostí na jídlo dospělých. Takže opatrně, . Chtěla jsem ti nabídnout, že manžel je v té době v RAK a jezdí prakticky každý den do Dubaje autem, ale neuvědomila jsem si v té chvíli, že máte tak malé dítě,
Ale pokud by chtěl vzít do Dubaje někdo jiný, klidně se může svézt s ním a ať se ozve.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
annabel
20.01.2013 17:33 89.190.52.***

Připadám si jako hlupák,ale nevím,jak Ti napsat na profil =-O

• Anonym (7)
  • Anonym (3)
annabel
20.01.2013 17:33 89.190.52.***

Připadám si jako hlupák,ale nevím,jak Ti napsat na profil =-O

• Anonym (1)
  • Anonym (1)