A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 10:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.04.2016 18:40 93.91.154.***
Re: všechny informace o Dubaji  

Tak konec zari je dobry - sice je ještě dost teplo - ve dne kolem 35 ale voda je krasne prohrata jak v laznich - nejsou vlny a voda je krasne pruzracna - je to nej oddobi na koupani aspoň preo me - pokud jste ještě v podobne destinaci nebyl tak se vam v noci bude zdat hodne vedro - pokud seženete u nas vyhodne dirham tak je kupte - v dubaji je hodne směnáren bez poplatku a berou veškerou svetovou menu - v taxi na trznicich můžete platit i touto svetovou menou - do pouste muzeje zakoupit vylet všude ve meste - po dubaji do hlavnich casti dostanete metrem a do kazde jezdi mhd autobusy - kupte stribrnou kartu a mate to nejlepší na cestovani mhd

• Ivory89 (2)
Ivory89 10.04.2016 23:27

Ahoj všem, chystáme se do Dubaje na konci září, poradíte jaké tam bývá počasí a moře? Na průměrné teploty jsem se díval, ale zajímalo by mě jak se tam cítí středoevropan:)))
Dále prosím o radu ohledně ubytováni, našli jsme nějaké hotely v Burdubai, Deiře a nebo Tecom. Vše blízko moře už je poměrně drahé. Je některá z možností lepší? Plán mame na Dubaj asi obvyklý, návštěva trhů, mešity a staré části a pak také Bur khalifa, palma a moderní část města. Také přemyślíme nad safari v poušti. Máte s tím zkušenosti?
Ještě by nás zajímalo, jak je to nejlepší s penězma, je lepší si přivést rovnou dirhamy nebo spíše eura a pak je měnit na místě? Směnárny jsou asi na každém rohu, je to tak?
Předem diky mi za odpovědi a mějte se fajn,
I.

Neregistrovaný uživatel
31.03.2016 15:46 90.182.146.***

a je otevřený přímo ten JB park nebo poradíte z jaké části je to nejlepší ? Znám jen vstup z JB parku. Na Mamzaru jsme byli také, ale moc se nám tam nelíbilo.

Neregistrovaný uživatel
28.03.2016 08:53 92.52.53.***

Jumeirah beach normálne funguje, iba jej časť je oddelená plotom kvoli výstavbe.
Mamzar beach je krásna, ale s obmedzenou možnosťou stravovania.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
28.03.2016 08:36 78.136.158.***

super pláž je taky Manzar park na druhé straně Dubaje,za Deirou

• Anonym (1)
Meggys 17.03.2016 16:46

Ahoj,

nevíte někdo prosím, kdy se bude otevírat Jumeirah beach park? Letíme konec dubna a tohle mě fakt mrzí, protože ji mám ráda. A pokud bude zavřená, nějaký tip na jinou dobrou pláž v Dubaji? díky moc

Neregistrovaný uživatel
07.03.2016 09:55 78.156.159.***

Dobrý den. Mohla bych Vás poprosit o Váš e-mail, nebo napsání mi na e-mail miroslava.benesova@eufc.cz. Ráda bych se Vás zeptala na nějaké zážitky. Děkuju předem-

Neregistrovaný uživatel
29.02.2016 21:47 77.104.205.***
jumairah beach  

prosim o aktualní info, zda-li je otevřena již Jumairah Beach ( břrzen 2016), diky

Neregistrovaný uživatel
28.02.2016 17:50 78.136.185.***

jo a k penězům,záleží jak moc jste hýřivé,samostatné vstupy,taxi a mhd jsou docela cenově přístupné,ale tak 700euro by bohatě mělo stačit a když tak mít kreditní kartu kterou se dá všude,kromě tržišť platit :-)

Neregistrovaný uživatel
28.02.2016 17:46 78.136.185.***

za 6 dní se dá zvládnout hodně-Deiru zlatý trh,potom přesun abrou /loďka/ do části BurDubaj,kde je muzeum,obchody s látkami,další Burj Khalifu a není nezbytně nutné jet nahoru,večer užasně nasvícená fontána,pokud z hotelu vozí na Jumaira,tak tam je krásná mešite a dá se busem č.8 přesunout k BurjArabu a dojít k hotelu Madinat,kde jsou krásné laguny,zeleň,pokud máte rádi květiny tak je nově otevřen Miracle garden-pohádkový zážitek,jen živé květiny,jeden den se dá zvládnout pohodlně návštěva AbuDhabí,metro je přehledné a na přestupních stanicích rádi pomohou s cestou.Doporučuji zakoupit Silver card,dá se dobíjet a jede se na ní i do AbuDhabí,Ideální je dopolední válečka a koupačka u moře a odpoledne se vydat na toulky.příjemný pobyt :-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu