A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 11:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.12.2013 01:18 65.49.14.***
Re: Dubaj - Abu Dhabí - Dubaj autobusem  

Zadny listek nepotrebujete - pokud budete jezdit mestskou dopravou tak budete mit kartu - psala jste ze budete na lince metra - jinak v unoru tam na koupani neni - fouka vitr a jsou neprijemne vlny - voda ma jenom kolem 20 stupnu a nikdo se nekoupe - na koupani je nejlepe zari rijen kdy je vodicka jak v laznich

• Anonym (15)
irena
23.12.2013 22:37 78.45.128.***

odletáme 26.2 Ramada hotel&suites v emitátu Ajman 20km od Dubaje s ck Bluesky travel na dva týdny,protože týden je pro nás opravdu málo.Poznala jsem ten rozdíl teď v říjnu, Pokud chcete info napiste klidne email adr. <:-)

• Anonym (4)
Madulka 23.12.2013 19:15

Pro irenu

Díky.
A kdy plánujete cestu do Emirátů. My s manželem AŽ v únoru. Těšíme se strašně moc (((clap))).

irena
23.12.2013 18:04 78.45.128.***

lístky se prodávaji na bus nádraží,naproti zastávce,je to označené a když to neuvidíte průvodčí z busu vám to velice mile ukážene,ne jako u nás stal neotravuj.pěkné svátky i pobyt v Emirátech.jinak taxi z bus nádr.v Abu Dhabí k mešitě stál 38Dhs.je to pohádková stavba a už se těším na únor,kdy se tam opět projdu. O:-)

Madulka 23.12.2013 04:46

Pro irenu

Děkuji za informace a přání pěkné cesty.
Ještě mám dotaz ohledně lístku. Kde se kupují lístky. Přímo v buse?

Děkuji a přeji pěkné svátky. :-)

irena
22.12.2013 17:39 78.45.128.***

Já jela busem 100 z bus nadr.Al Ghubaiba,jedna cesta 25dhs,na tyto busy prodávaji lístek přímo i bez karty.Bus je velice pohodlný a cesta trvá cca.90min.Odjíždějí každých 15min.bez ohledu na to,kolik je pasažérů.V Abu Dhabí je hned vedle nádr.nové nákupní centrum,supermárket LuLu.pěknou cestu :-)

Madulka 20.12.2013 14:33

Pro 65.49.14***)

Nemáte s cestou autobusem do Abu Dhabí a zpět vlastní zkušenosti?

Madulka 20.12.2013 10:21

Děkuji za rychlé informace. Pomohly. ;-)

Madulka 19.12.2013 19:51
Dubaj - Abu Dhabí - Dubaj autobusem  

Prosím o radu.

V únoru nás čeká dovolená v Dubaji. Chtěli bychom sami absolvovat výlet do Abu Dhabí. Protože budeme bydlet na červené trase metra, využijeme nástup na BUS ve stanici IBN Battuta mall (nemusíme přestupovat). Myslím, že to je bus č. E 101.
Je tu někdo, kdo absolvoval cestu autobusem DUBAJ - ABU DHABÍ a zpět?
Poradí mi někdo, jak to chodí při nákupu jízdenek v autobusech a tak?
Díky.

• Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu