A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 10:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Inka
24.12.2013 05:02 217.75.218.***
Re: Dubaj - Abu Dhabí - Dubaj autobusem  

V SAE jsme byli letos v lednu a bylo krásně teplo, vůbec nefoukalo ani nepršelo, jednou v noci, a všichni se koupali, protože voda měla více než 20 stupňů a vlny také nebyly. Na východě u Indického oceánu je voda dokonce teplá i v lednu. A to má být prosinec až únor období dešťů. Hodně štěstí a pěkný pobyt. 8-)

Neregistrovaný uživatel
24.12.2013 01:18 65.49.14.***

Zadny listek nepotrebujete - pokud budete jezdit mestskou dopravou tak budete mit kartu - psala jste ze budete na lince metra - jinak v unoru tam na koupani neni - fouka vitr a jsou neprijemne vlny - voda ma jenom kolem 20 stupnu a nikdo se nekoupe - na koupani je nejlepe zari rijen kdy je vodicka jak v laznich

• Anonym (15)
irena
23.12.2013 22:37 78.45.128.***

odletáme 26.2 Ramada hotel&suites v emitátu Ajman 20km od Dubaje s ck Bluesky travel na dva týdny,protože týden je pro nás opravdu málo.Poznala jsem ten rozdíl teď v říjnu, Pokud chcete info napiste klidne email adr. <:-)

• Anonym (4)
Madulka 23.12.2013 19:15

Pro irenu

Díky.
A kdy plánujete cestu do Emirátů. My s manželem AŽ v únoru. Těšíme se strašně moc (((clap))).

irena
23.12.2013 18:04 78.45.128.***

lístky se prodávaji na bus nádraží,naproti zastávce,je to označené a když to neuvidíte průvodčí z busu vám to velice mile ukážene,ne jako u nás stal neotravuj.pěkné svátky i pobyt v Emirátech.jinak taxi z bus nádr.v Abu Dhabí k mešitě stál 38Dhs.je to pohádková stavba a už se těším na únor,kdy se tam opět projdu. O:-)

Madulka 23.12.2013 04:46

Pro irenu

Děkuji za informace a přání pěkné cesty.
Ještě mám dotaz ohledně lístku. Kde se kupují lístky. Přímo v buse?

Děkuji a přeji pěkné svátky. :-)

irena
22.12.2013 17:39 78.45.128.***

Já jela busem 100 z bus nadr.Al Ghubaiba,jedna cesta 25dhs,na tyto busy prodávaji lístek přímo i bez karty.Bus je velice pohodlný a cesta trvá cca.90min.Odjíždějí každých 15min.bez ohledu na to,kolik je pasažérů.V Abu Dhabí je hned vedle nádr.nové nákupní centrum,supermárket LuLu.pěknou cestu :-)

Madulka 20.12.2013 14:33

Pro 65.49.14***)

Nemáte s cestou autobusem do Abu Dhabí a zpět vlastní zkušenosti?

Madulka 20.12.2013 10:21

Děkuji za rychlé informace. Pomohly. ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu