A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 10:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
irena
30.12.2013 12:15 78.136.146.***
Re: noční mezipřistání Dubaj  

Pro 109.80.36 děkuji za podporu,mám velké zkušenosti z pobytem v Emirátech a tak nemám důvod lhát a říkat jak je tam v červnu úžasně,nechápu 65.49.14 proč píše takovéto informace.Pro mě i vnučku,a ta miluje hodně teplo,bylo počasí v říjnu nepříjemné a moře hodně a nepříjemně teplé.Odsuzuje jídlo mimo hotely a pak ho sám doporučuje,totéž o busech a pak píše zkušenosti.Během pobytů jsem se setkala s plno lidmi,kteří na takové ´´rady´´ dali a zkazilo jim to dovolenou.šťastný a veselý nový rok <:-)

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
30.12.2013 03:35 109.80.36.***

65.49.14***
Přestaňte už tady plácat ty nesmysly. V létĕ se jet dá, ale dovnitř. Venku jsou teploty v noci 35 stupňů, je tĕžký vzduch (vlhost) a přes den už je cítit jakýkoliv stupeň přes 40 navíc. Stejná teplota třeba v kvĕtnu je podstatnĕ snesitelnĕjší. V červenci a srpnu je i na koupání hoooodnĕ nepříjemné počasí. Teplota vody je 35 a nĕkdy i přes 37!!!! stupňů. Pokud uvažujete o červnu protože jindy nemůžete, tak volte alespoň začátek. Ale už bude hodnĕ velké teplo. Přesnĕ sedí info od Ireny ... letos 4.11. byla teplota moře v RAK 33,2. Moje rekordní namĕřená teplota je v srpnu .... 37,6 st. A to bylo hodnĕ nechutné. Venku ten den bylo 45st ve stínu a ve vodĕ mĕl človĕk pocit, že se brodí medem.

Neregistrovaný uživatel
29.12.2013 18:45 65.49.14.***

Blbost nejlepe je to v lete - voda je pekne vyhrata a na koupani perfektni - pokud nejste milionari tak krom zlata a diamantu se nakupovat nic neda -vsechno je predrazene - takze zustane jen to koupani - takova nahrazka lazni - klidne jedte v cervnu - v zari je ale voda nejlepsi

• Anonym (15)
irena
29.12.2013 10:09 78.136.173.***

z vlastní zkušenosti doporučuji březen,duben,říjen,listopad.v červnu už teploty šplhají přes 40st.a hlavně i večer a v noci je už kolem 30st. 8-)

...MJ
29.12.2013 10:03 78.24.10.***

Chtěl jsem se zeptat jaká je vhodná doba k návštěvě Dubaje. Chtěli bychom max na týden do hotelu Jebel Ali. Přemýšleli jsme o červnu. Díky moc

Neregistrovaný uživatel
28.12.2013 20:08 109.80.36.***

8h noční mezipřistání je skutečnĕ velmi málo .... pokud by se neplatilo za vízum, budiž.

irena
28.12.2013 11:35 78.136.174.***

Metro jezdí pouze do 23hod.Lepší je projet taxikem,ale uvidíte pouze osvětlené budovy,protože i obchody,kromě potravin,jsou zavřené.Pokud by šlo,je lepší letět o den dříve a zajištit si jednu noc,pak už to na prohlídku docela stačí.ono musíte počítat s min.1hod.než opustíte letiště a rovněž 2 hod.před odletem a pak z 8hod je 5hod. .Šťastnou cestu 8-)

ivoš
27.12.2013 10:40 195.39.32.***
noční mezipřistání Dubaj  

Ahoj, čeká nás cca 8h noční mezipřistání v Dubaji... Chtěli bychom se podívat do města... jezdí tam metro celou noc? má cenu se tam vydat?

• Anonym (12)
Madulka 24.12.2013 07:23
Re: Dubaj - Abu Dhabí - Dubaj autobusem  

Dobré ráno.

Všem děkuji za super informace.

V SAE jsme s manželem byli už letos na začátku února. Žádné velké horko ani zima nebyla. I voda byla docela fajn, koupali jsme se. Ale myslím si, že Emiráty nejsou na to, aby si člověk hlavně užíval pláže a moře. Vykoupat ano, ale chceme se kouknout i na to ostatní. Takže s počasím jsme byli spokojeni. O:-) . Jaký to byl šok, když jsme přiletěli do Prahy a tady sníh a mrzlo :'( . Okamžitě jsme se chtěli vrátit :-S :-S
Výlety jsme měli pořádané CK, ale o této dovolené, na kterou odlétáme opět začátkem února se chceme spolehnou sami na sebe a využít "praxe a zkušeností", které máme a navštívit tak sami poprvé Abu Dhabí. Busy jezdí každou chvíli, tak si alespoň užijeme jejich dopravních prostředků a hlavně jejich silnic :-).

Mějte se pěkně, přeji krásné, klidné a pohodé svátky Vánoční :-) :-) :-)

• Anonym (2)
irena
24.12.2013 07:16 78.45.128.***
Re: Dubaj - Abu Dhabí - Dubaj autobusem  

Koncem února jsem byla již několikrát a vždy super.Vlny jsme měli i teď říjnu dva dny,jinak Mácháč a moře strašně teplé,prostě jak v termálech.
A lístky se musí koupit,průvodčí je kontroluje. 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu