A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 11:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Nina
23.10.2014 12:26 151.237.225.***
výletíky  

Dobrý den, ráda bych do Dubaje, našla jsem cestovku LM holiday, kde mají ceny mnohem nižší než naše CK, kupříkladu Exim. A jako bonus pořádají tam veškeré fakultativního výlety, na co si člověk vzpomene, nemá někdo chuť si zpestřit Vánoce?

• Anonym (3)
Lubomír
20.10.2014 22:51 95.85.232.***
Poradíte?  

Zdravím. Poradíte mi, co znamená v Emirátech slovo ( jméno, název.. ) Majlis?

pola 20.10.2014 13:12
možnost nákupu léků v Dubai  

prosím, dají se koupit léky bez předpisu?

Jana
19.10.2014 12:23 94.112.22.***
Vánoce  

Chtěla bych se zeptat zda v Dubaji slaví něco jako naše Vánoce?

Riva 09.10.2014 13:56
Dubaj  

Ak máte záujem o detailnejšie informácie o Dubaji môžte si ich pozrieť tu: https://www.facebook.com/dubajprekazdeho

• Riva
Renata
16.07.2014 19:45 90.180.107.***
Měna  

Dobrý den, prosím můžete mi někdo poradit jestli jsou v Emirátech bez problémů eura? Mám eura a teď nevím, jestli je nemám radši ještě v Čechách přehodit na dolary. Děkuji za odpověď

Kimmi
27.05.2014 09:07 94.205.164.***

Ja v Dubaii ziju a potvrzuji, ze rozdil mezi placenou plazi a verejnou je obrovsky. Verejne plaze jsou cistene jednou denne a to vecer, jsou plne odpadku a 'cumilu' (jedina dobra verejna plaz je Kite beach). Pak jsou plaze v parcich (Jumeira Park, Mamzar apod), kde se plati symbolicka suma (cca 5 AED) za vstup do parku, plaze v parcich jsou o neco lepsi, protoze jsou o neco cistsi a je zde mene okukovacu, jsou tu sprchy a obcerstveni. Skutecne placene plaze - Plazove kluby jsou vsak nesrovnatelne lepsi - maji bazeny, restaurace, jacuzzi, sauny, nabizi vodni sporty, maji detske bazeny a detske koutky v cene jsou cabany, lehatka, slunecniky, rucniky pres leto mivaji v cene brunch ci obed a napoje. Cena se pohybuje mezi 150-500 AED za osobu na den

• Anonym (8)
Zzuzlanka 26.05.2014 17:30

Nevíte kolik stojí vstupné do Ice Land? A nějaké oficiální stránky parku?
Tak kdybychom jeli poblíž Ras al Khaimah tak by to o koupání možná bylo a do Dubae jen na čumendu na dva dny třeba ;-) jen na to nejkrásnější vidět ;-) samozřejmě chci se i koupat,tak musíme zvážit jestli tam má cenu jezdit..

Zzuzlanka 26.05.2014 07:28

No problém je v tom, že dovolenou mám naplánovanou na červen (jelikož máme svatbu a chceme hned pak na svatební cestu)
saho1: můžu vědět s jakou cestovkou jste letěli a na kolik zájezd stál z Vídně? díky ;-)

Zzuzlanka 25.05.2014 11:43

Tak právě vybíráme dovolenou na červen a i Emiráty máme v plánu, ale jak to tak vidím asi by tam bylo k nevydržení když už teďka je tam přes 40°C jak píšete :-/ Chci se zeptat kdyby jsme sehnali ubytování v Ras Al Khaimah nebo Al Marjan Islands je tam nějaké pravidelné spojení do Dubae? Když už by jsme tam byly, chtěla bych ji určitě navštívit! A pokud by jsme bydleli přímo v Dubai (viděla jsem hotel CitiMax) je možné se koupat na pláží Jumeirah? Je to veřejná pláž?
Koukala jsem že, odlet z Mnichova vyjde za super penízky ;-) ale neumím "žbleptnout" ani slovo německy :-( a anglicky minimum :-( chjo... díky za info.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu