A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 10:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pavel
10.02.2015 11:21 81.200.57.***
Pláže v Dubaji  

Prosím, kdo se čerstvě vrátíte, jak je to s uzavřením Jumeirah open beach a Beach park? Jsou opravdu uzavřené? Jsou uzavřené celé,nebo jenom určité úseky? Jedeme začátkem května a bydlet budeme v Bur Dubai a Kite i Al Mamzar mi přijdou z ruky...
Díky moc, hodně nám tím pomůžete

Karol
08.02.2015 15:52 85.70.195.***
Dotaz  

Dobry den, koupila jsem pres stranky *****.cz letenky do Dubaje za 4.500 Kc, ale nevim presne jakou vahu zavazadel muzeme mit, nekde je 15 a nekde 23kg, letime se spolecnosti Travel Service. Dekuji za odpoved.

Zarathustra
07.02.2015 19:59 83.240.15.***
Jumeirah Open Beach  

Nevíte, která část Jumeirah Open Beach je teď uzavřená? Jestli si mám vzít radši hotel v Marině?

vcelda73 05.02.2015 19:55
Burjkhalifa  

Zdravím má někdo zkušenosti s koupením lístku přes net. Jak to probíhá na místě? jsem ze staré školy a anglicky neumím. Letím v březnu na 3 dny a bojím se že budou vyprodány. Děkuji za případné odpovědi.

Veronika
31.01.2015 10:07 77.242.95.***
Oblékání  

Dobrý den, ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to s oblékáním mimo hotel? Můžou muži nosit kraťase? A ženy tílka na ramínka??? Děkuji

Veronika
31.01.2015 09:41 77.242.95.***
Pár dotazů  

Za 14 dní odlétáme do Dubaje do hotelu Four Points Sheraton Downtown Dubai s polopenzí. Můj dotaz je ohledně peněz. Kde a za co směnit peníze? Jak je to nejvýhodnější? Zda v Čechách...za dolar??? A platit dolary? Nebo ještě tam směnit na ty jejich peníze z dolaru? Aby jsme neplatili zbytečně za výměnu.... a zda se tam dá platit kreditkami? Visa? A vybírat z bankomatu...prostě mě zajímá vše, co se týče tohoto tématu. Budu ráda za každou radu. Děkuji
A pokud někdo byl v tomto hotelu....jak se Vám tam líbilo? Nebo nelíbilo?

Neregistrovaný uživatel
21.01.2015 10:41 91.197.116.***
taxi z dubaje  

prosim vas kolik stoji taxi z dubajskeho letiste do sharjah? Dekuji za info

labels
17.01.2015 13:46 84.42.218.***
dotaz  

Chystáme se se ženou v půlce dubna do Dubaje. Běžně již mnoho let jezdíme bez CK, nyní ji chceme využít. Máme několik dotazů jedná se nám o prohlídku města ne o koupání,
-je velký rozdíl mez Fly Dubai a Smart Wings ?
- který hotel doporučujete Citymax Al Barcha nebo Citymax Bur ?
- je výhodné použít Big Bus / Hop on hop off/ ?
- pro návštěvu Abu Dhabí je výhodnější bus za 10-25 dirhamů jedna cesta nebo speciální nabídka od cestovní kanceláře odvoz z a do hotelu za 55 USD ?
Děkuji za odpovědi od někoho zkušenějšího než jsem já.
S pozdravem B.A.

michal
05.11.2014 17:31 188.120.209.***

Ahoj,planujeme cestu do arabskych emiratu. Muzete nekdo poradit vhodnou cestovku nebo cenove rozumne ubytovani bez letenky. Byl nekdo v ae s malyma detma (5 let)
Dik michal

Petisekk 24.10.2014 20:37
Dubai ubytování, rady  

Zdravím, jsem tu nováček, tak se omlouvám, pokud jsem přehlédka nějaké již existující vlákno.

Letíme (bez CK) v listopadu do Thajska a na zpáteční cestě máme 4 dny v Dubai. Mohu poprosit zkušené -co, kde, jak?? Jakákoliv rada - ubytování (případně konkrétní tip - něco rozumného, samozřejmě, ale ne příliš daleko centra). Co vidět, nač si dát pozor, zda raději dolary nebo eura (tipuji spíše dolary), co vízum?? Někdo mi říkal, že na tak krátkou dobu není třeba...

Moc díky, případně prosím třeba i na mail: petra365@seznam.cz

Petra

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu