A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 10:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
shazia
20.04.2014 08:30 78.136.138.***
Re: Metro  

pro 65.49.14-vážený,přesně měla jsem na mysli oblečení běžné a ne značky,jinak v květnu opět probíha další vlna slev a tak v nákup.centrech se nakupuje lépe a levněji než v outletu,a hlavně nc jsou víc při ruce než outlet a jak issa napsala´´jako správná ženská určitě si vybere´´. ;-)

issa 19.04.2014 23:14

Já myslím, že měl/a na mysli asi běžné oblečení. Já to projistotu projdu všechno, určitě někde něco jako správná ženská objevím :-D

Neregistrovaný uživatel
19.04.2014 22:50 65.49.14.***

Ha ha ha - bavime se o znackach - v carrefour nakoupite prd - outlet je jediny - opet priklad - jeans diesel - vsude normalni cena zacina na 300 az 350 us dolaru - v outlet vzdy bezne cena hodne modelu kolem 30 - 40 $ - kabelky guess 40 $ - oblek pierre cardin kolem 100 $ a tak bych mohl pokracovat - v carrefouru mozna koupite lacine grilovane kure a nebo prave to tricko s velbloudem - ALE URCITE NE ZNACKU .

issa 19.04.2014 19:47

Už mám ale nervy z cesty :-) pokud bude všechno bez problémů, zítra touto dobou už budeme tam.

issa 19.04.2014 19:36

Já jsem si říkala, že to znáte všechno podrobně a detailně. Moc děkuji co jste napsal, i to počasí, teplota moře, super. Myslím, že to bude ídeální, žádné velké hice. Burj Khalifu máme na šest hodin, tak když bude hezky vidět, vydržíme do tmy. Pokud ne, máme smůlu :-) To jsem četla, vstup z přízemí obchoďáku, tubus... taxi to jistí. Budeme v hotelu Auris First Central. Carrefour je kousek, nevím jestli je to uplně dobré místo, ale u moře bych musela sáhnout hlouběji :-)

shazia
19.04.2014 17:55 78.136.155.***

Tak v outletu zase tak levno není,něco podobného jako v Praze-Štěrboholích,při slevách v běžných nákup.centrech se nakoupí lépe a levněji.Já osobně občas nakoupím velice dobře v Carrefouru a vydrží to přesně jak potřebuji,protože móda se mění.Jinak velice dobře se tam nakupuje pro děti.Jízda metrem je super a podle toho kam,např.k Burj Khalifě je lepší zajet taxíkem nebo dost hotelu má shutlebus,cesta tubusem,byť pojízným je nekonečná a trvá 15min.Taže opravdu záleží v jakém hotelu bydlíte.Co se týče počasí,tak právě je 19.53hod.tma a teploměr ukazuje 31st.,moře je už krásně vyhřáté a přes den se teploty nyní v dubnu pohybují okolo 35st.takže v květnu bude již přes 40st.ale minimální vlhkost.Žiju již druhým rokem v emirátu Sharjah. :-\

issa 19.04.2014 12:09

To máte pravdu, čínská kvalita je všude stejná. Já tam ale samozřejmě nejedu kvůli nákupům, ale za poznáním a taky se poflakovat na pláži.

issa 19.04.2014 12:02

Jejda, díky moc za informace, uplně super. O tom outletu vím, dívala jsem se, je to hodně velké, tam to bude asi nejrozumnější. A kupodivu ani ta cesta není drahá. Neměla jsem právě představu, kolik stojí jaká vzdálenost.
Ta Karama...pujdu se tam aspoň podívat.

Neregistrovaný uživatel
19.04.2014 12:01 65.49.14.***

Jako kufru u indu a cinanu naplnite treba 10 - ale co s takovymi lacinymi hadry - 3x vyperete a muzete vyhodit - to muzete zajet terba do holesovic na trznici a tam nakoupit taky 10 kufru a vyjde to na stejno

issa 19.04.2014 11:47

No vidite a mě říkali, že mám jet s "prázdným kufrem", že na trzích a u číňanů je levno, hezké hadry a že mě nebude stačit kufr :-) Tak já si raději přibalím ještě nějaké tričko :-)
Ono se vlastně platí nástupní 3dh či jak se to píše a minimální sazba je 10dh, takže záleží jak daleko se jede. Krátké vzdálenosti se asi nevyplatí. Ale mám to jen vyčtené :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu