A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 11:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
saho1 26.05.2014 09:52
Re:  

Letěli jsme přes Student agency. Letěli jsme z Vídne, protože naše OK přestali do emirátu létat. Zájezd stál necelých 22 tisíc na 10 dní se snídani na osobu.

Neregistrovaný uživatel
26.05.2014 08:32 94.205.164.***
Re:  

Tak ja tedy rozdil mezi verejnou a placenou plazi videla na,obou jsem byla jen 1x, Dubai pro mne po pobytech v jihovychodni Asii neni o koupani, mozna jiny emirat..jsem tady na 2 tydny a radeji si jdu jeste v poslednich 2 dnech v vychutnavat atmosferu jineho sveta..souky, vcetne rybiho, museum,abra ka dabra...voda prijemna byla jeste I na prelomu list. a prosince.

• Anonym (8)
Zzuzlanka 26.05.2014 07:28

No problém je v tom, že dovolenou mám naplánovanou na červen (jelikož máme svatbu a chceme hned pak na svatební cestu)
saho1: můžu vědět s jakou cestovkou jste letěli a na kolik zájezd stál z Vídně? díky ;-)

shazia
25.05.2014 17:02 78.45.128.***
Re:  

z letiště se do jakéhokoliv hotelu dostanete taxikem,nebo pokud je hotel v blízkosti metra tak metrem.žiju již několik let v Sharjah a teplo v červnu je opravdu velké,doporučuji odložit pobyt na konec října-moře jako kafe,přes den okolo 33st.ve stínu a v noci okolo 22-25st.Ras al Khaimah je cca 1hod. od Dubaje a dá se buď výlet s ck nebo taxikem/100,- USD obě cesty včetně ukázky Dubaje/.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
saho1 25.05.2014 15:08
Re:  

Já bydlím v Citimaxu, zítra odlétám domů. Už se s manželkou těšíme na chladnější počasí. =-O My letěli z Vídně a taky neumíme ani slovo německy ani angl. Myslím, že by jste to zvládli, ale jak říkám, teplo tu už začíná být nesnesitelné. Na pláž z Citimaxu jezdí hotelbus a zaveze vás na veřejnou pláž. Trvá to asi 10 minut. My byli i na placené a rozdíl mezi veřejnou jsme nepoznali. Potom jsme chodili jen na veřejnou. Začíná už tu být ta nesnesitelná vlhkost. Pokud by jste jeli do Citimaxu, rozvažte jak se dostat potom z letiště na hotel, pokud nebudete mít zajištěn převoz.

Zzuzlanka 25.05.2014 11:43

Tak právě vybíráme dovolenou na červen a i Emiráty máme v plánu, ale jak to tak vidím asi by tam bylo k nevydržení když už teďka je tam přes 40°C jak píšete :-/ Chci se zeptat kdyby jsme sehnali ubytování v Ras Al Khaimah nebo Al Marjan Islands je tam nějaké pravidelné spojení do Dubae? Když už by jsme tam byly, chtěla bych ji určitě navštívit! A pokud by jsme bydleli přímo v Dubai (viděla jsem hotel CitiMax) je možné se koupat na pláží Jumeirah? Je to veřejná pláž?
Koukala jsem že, odlet z Mnichova vyjde za super penízky ;-) ale neumím "žbleptnout" ani slovo německy :-( a anglicky minimum :-( chjo... díky za info.

saho1 24.05.2014 19:24
Re:  

Tak to chtěl za 200 g ne za 100. Jinak pařáky pokračují a hotel se zase rozrostl o několik moc turistů z ruska. Dnes večer v 21:20 h. a teplota 33 C.

saho1 23.05.2014 11:14
Re:  

Tak já si to tu pomali užívám. Včera byl tak rozpálený písek, že když jsem naháněl po pláží malý polštářek, udělali se mi na nohou puchýře. Jinak moře super teplé. V podvečer jsme byli na trhu s kořením a ceny pěkně vytahovali nahoru. Až když jsem odcházel, tak řekl polovinu a z té jsem ještě smlouval. Na licitaci šafránu jsme se pěkně nasmáli. Za 100 g chtěl 1.100 dirhamú. Já mu řekl, že mu dám 20 a on ať si vezmu ty tři smítka z váhy, že to má cenu co mu nabízím. Šafrán je tam neskutečně drahý. Jinak i tržiště s rybami zážitek. Sami vám dají rybu do ruky a potom vás vyfotí.

issa
22.05.2014 00:20 217.115.240.***
Re:  

Naprosto souhlasím. S dovolenou jsem byla spokojená, věděla jsem do čeho jdu, ale Dubaj trochu jiná než je prezentováno.

Neregistrovaný uživatel
21.05.2014 19:58 94.205.164.***
jitunaNe  

Jsem prave v Dubaji, Nekdo tady pred nejakou dobou zminoval dobrou a cenove prijatelnou italskou restauraci U Massima, asi takto presne nezni, muzete, prosim uspresnit, kde se nachazi? Uvitam i dalsi typz na dobre a levne jidlo.Jinak predpoved na tento vikend je 41 stupnu a to je kveten. Vcera jsem na plazi pres poledne nemohla vydrzet, v cervenci si to nedovedu predstavit.

• Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu