A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 11:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
raduga
16.02.2009 14:30 84.42.178.***
MĚNA  

Prosím Vás a co je lepčí s sebou vzít za měnu dolary nebo eura?Kolik je tak cca potřeba? Díky

• Anonym (3)
raduga
16.02.2009 14:25 84.42.178.***
Prosím o radu - SPĚCHÁ  

Ahoj všichni, chceme teď co nekdříve odletět do Emirátů, máme 19 mesíční dítě,chceme možnost blízkého koupání v moři, nákupy (dá se tam oproti našim cenám nakoupit a jaké jsou ceny např.?), trochu Emiráty poznat (Dubaj ..) ... Jaký hotel a od jaké cestovky je to nejlepší a i cenově? Co vzít s sebou?
Díky moooc

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
desssed 16.02.2009 09:37
Teplota  

Ahoj, prosím tě dá se koupat v moři i v únoru? A jak je to s teplotami přes den a v noci? Děkuji.

• Anonym (1)
  • Anonym (18)
frantisek
16.02.2009 06:13 89.176.187.***
info  

prosim o info zda je lepsi na vymenu USD ci euro... a jak to tam vychazi cenove oproti CR?? dekuji

• Anonym (1)
Patina 13.02.2009 13:57
Dubai  

Ahoj, chcem sa Ťa opýtať,nakoľko sa chystáme v kětnu do Dubaja, čo by si odporučila, kam sa ísť pozrieť, čo navštíviť. Kde si zaplatiť Desert Safari /a koľko približne stojí/.A či sa oplatí požičať si auto /chcela by som sa pozrieť aj do Abú Dhabí. Ďakujem Ti za "veškeré" informácie, nakoľko o tejto krajine až tak veľa na internete nie je. Ahoj Patina. :-D

• Anonym (2)
dulinka
12.02.2009 10:19 85.70.227.***
všechny informace o Dubaji  

Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu