A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

všechny informace o Dubaji

12.02.2009 11:19:29 | dulinka
Ahoj, právě jsem se vrátila ze SAE. Bydlela jsme přímo v Dubaji a myslím, že jsem ji prošla křížem krážem, zjistila spoustu podstatných informací, o které se s Vámi ráda podělím. Jestli máte jakoukoliv otázku ohledně pobytu v Dubaji (doprava,pláž,moře,nákupy,mrakodrapy, atd.) tak se na mě klidně obraťte. Ráda vám na ně odpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.10.2017 12:23 94.199.44.***
Rady na cestu  

Ahoj, za pár dní mě čeká návštěva Dubaje, tak bych se rád zeptal na pár věcí a byl bych vděčný za vaše odpovědi.

1) Není mi jasné, jak je to se vstupem do Medinat Jumeirah. Je to čtvrt nebo nějaký uzavřený areál? Platí se tam za vstup nebo za projížďku na abře?

2) Dá se někde projet (vyfotit) na velbloudovi mimo Dubai Safari? třeba někde na pláži (jde o přítelkyni)

3) Zkoušeli jste se někdo dostat do pouště (kam a jak) kvůli pořízení pěkných fotek?

4) Nějaké rady a tipy k dopravě z letiště DWC do centra? Vím, že jezdí autobus a taxi, případně uber

Děkuji všem za jakékoliv postřehy :)

andreajuraskova 14.08.2017 08:52
Terminál 2  

Zdravím,
V září nás čeká stopover v Dubaji. Doletět bychom měli cca 14:40 a v 6 hodin bychom rádi stihli návštěvu Burj Khalifa s tím, že dopravovat bychom se chtěli MHD, čili počítám s cestou cca hodina - hodina a půl. To by bylo v pohodě, nicméně se bojím, že se zasekneme už na letišti a na Khalifu se nedostaneme včas (je to jeden z nejvytíženějších časů, tak bychom chtěli koupit lístky předem) - nemáte někdo zkušenost, za jak dlouho se člověk dostane ven z terminálu 2? Vím, že mi to nikdo neřekne přesně, ale nemám zkušenost, jak je letiště velké atd., tak to sama neodhadnu.
Doletíme teda zhruba ve 3, zavazadla budeme mít odbavená až do ČR, takže ta vyzvedávat nebudem.

Neregistrovaný uživatel
08.08.2017 16:06 95.129.240.***
Bezlepkové potraviny  

Ahoj.Chtěla bych letět s dcerou, která ma celiakii do Dubaje a chci se zeptat, jestli jsou v obchodech normálně k sehnání bezlepkove potraviny a jestli jsou výrobky značené stejně jako u nás a v restauracích jestli to znají a jsou schopný uvařit bezlepkově. Moc děkuji za jakékoli info.

Neregistrovaný uživatel
02.08.2017 07:38 82.100.0.***
cestování autem s dětmi  

Ahoj, za pár dnů odlétáme do SAE, chceme si tam pronajmout na pár dní auto, nevíte někdo jak je to s dětskýma sedačkama? Máme 2 děti ve věku 4 a 7 let. Jak je to když sedačky půjčovna mít nebude, jestli je to problém ohledně kontroli. děkuji za odppověd

Neregistrovaný uživatel
07.12.2016 13:45 92.62.227.***
alkohol na pláži  

Mám dotaz, syn někde vyčetl, že se v hotelových barech nepodává alkohol, je to pravda?

Neregistrovaný uživatel
21.09.2016 08:01 89.173.166.***
Lieky a cesta do Dubaja  

Mate skusenosti s prevozom liekov pri ceste do Dubaja? Nasla som zoznam, ktore sa nesmu dovazat, su tam aj moje, ktore musim pre ochorenie pravidelne uzivat. Ako postupovat? :-$

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
20.09.2016 22:53 94.113.8.***
Nemám s kým letet  

Janackova.jar@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
19.09.2016 10:28 213.62.126.***
Silvestr  

prosím o info ohledně Silvestra - doporučení nějakého hotelu...jaké bude počasí.
děkuji moc

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.12.2016 15:09 109.81.211.***
Re: Vrátili jsme se teď, koncem listopadu a na Silvestra bych tam určitě nejela. Průvodkyně, která t  

Na Silvestra bych tam určitě nejela. Vrátila jsem se koncem listopadu a průvodkyně nám říkala, že ii ona tam bude trávit s klienty Silvestra a už teď z toho má hrůzu.

Neregistrovaný uživatel
06.12.2016 07:35 213.62.126.***
Re: Vrátili jsme se teď, koncem listopadu a na Silvestra bych tam určitě nejela. Průvodkyně, která t  

A z jakého důvodu :)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.09.2016 17:13 89.177.177.***
nemám s kým letět  

Chtěla bych letět s cestovkou v ůnoru do Dubaje na poznávačku,ale nemám s kým.Bude tam sice průvodkyně,ale taky budou rozchody a když čtu o těch obřích nákupních střediscích a obřím letišti tak mám z toho obavy,že to sama nezvládnu.Už jsem něco procestovala,hodně po evropě,byla jsem i na Floridě,ale vždy ve dvou.Měla by nás být skupina asi dvaceti lidí,ale když je neznáte ,nemůžete se na nikoho přilepit,poradte někdo kdo jste byl v podobné situaci,děkuji.

Neregistrovaný uživatel
10.09.2016 18:00 89.177.177.***
cestuji sama  

Když poletím s cestovkou,ale sama,bude to divné když budu chodit po ulicích v Dubaji sama? Nebo je běžné,že tam uvidím chodit ženy samotné?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu