A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Vlastní cesta

09.09.2009 22:42:00 | Josef Hubený
Zdarec vsici co byli, nebo chtějí do Emirátů. Měl bych dotaz, ale asi blbej a zbytečnej, ale i tak to zkusím. Můžu jet do Emirátů vlastním autem? Bylo by to o krk jet přes Irák? Jinak to myslím vážně, šlo by to tak?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
salát
17.05.2011 12:15 212.111.4.***
Re: Vlastní cesta  

taky to plánuju ale to až tak za dva roky než vydělám na auto a cestu tam

• Anonym (1)
Zahrah
28.09.2009 17:30 62.61.164.***
RE: Vlastní cesta  

Svagr se rozhodl cestovat z Kuvajtu do Polska a vzdali to v Jordansku, kde jim vykradli auto...Cestu si rozhodne dobre naplanuj, SA ti neda prujezdni vizum napr. v dobe pouti do Mekky ci v dobe Ramadanu. Nekde na netu popsal cesky manzelsky par pracuji v SA svou cestu autem do CR a zpet, zkus pohledat

• Anonym (1)
Anas 16.09.2009 08:50
RE: ..  

To je navstevni viza "VISIT VISA" ale my se ted bavime o "TRANSIT VISA".
Ja jsem jednou jel autobusem do Syrie, a vizum vyridila dopravni firma, a ty kteri cestujou osobnim autem taky se vizum vyridi pres dopravni firmy.
Tady jsem uz videl auta zarizene s karavanem, z Nemecka a Svycarska, tak asi se da.

• Anonym (1)
Richie 16.09.2009 06:19
..  

Tak tohle by mě taky zajímalo , ale nevím jak přes tu Saudi...Tady je odkaz co je všechno potřeba http://www.letuska.cz/viza/vizum-saudska-arabie/

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Anas 10.09.2009 20:39
RE: Vlastní cesta  

Jestli mas odvahu a dobre auto, tak by to slo,pred par dni jsem videl auto s svycarskou znacku. cesta by sla takhle :
CR, Madarsko, Srbsko, Bulharsko, Turecko, Syrie, Jordansko, Saudska Arabie a SAE . je asi neco vic nes 6000 Km.
musel by jsi vyridit Vizum Syrskou, snad i Jordanskou, a Saudskou ale nevim jak by sla ta saudska kdys budes mit turistickou vizum do SAE.
A taky nevim jestli by se ti to viplatilo, vsechny ty taxi na hranici a benzin/naftu.
a ovsem auto bez dobre klimatizace ani napad.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Josef Hubený
09.09.2009 22:42 88.100.79.***
Vlastní cesta  

Zdarec vsici co byli, nebo chtějí do Emirátů. Měl bych dotaz, ale asi blbej a zbytečnej, ale i tak to zkusím. Můžu jet do Emirátů vlastním autem? Bylo by to o krk jet přes Irák? Jinak to myslím vážně, šlo by to tak?

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu