A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

únor 2009 - Bin Majid Hotel - prosím rychle

13.01.2009 18:46:30 | paul33
Ahoj, mám nabídku leted do Ras al Khaimahu na 15 dní 15.2., takže na přelomu února března. A chtěl bych vědět zda je v Emirátech (popř. Ras al Khaimahu) teplo a zda se dá koupat a jaká je teplota v noci. Jaká je pláž, strava a hotel celkový a kde se dá zakoupit pití a za kolik a zda mě do hotelu s ním pustí. Mockrát vám děkuji za jakoukoliv informaci předem, Díky s pozdravem Pavel ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
R29 19.02.2009 14:54
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: SAE  

Ano v RAK ve městě je velký supermarket - Carrefour, kde mají víc věcí jak u nás. Je tam i pasáž s obchody - oblečení atd. Ale není tam takový výběr. Myslím že tam jezdí 2x týdně shutle bus z hotelu - zdarma a 1x týdně jezdí do Dubaje do Deira city centre. Vzdy na půl dne. Je treba se dopredu zapsat do sesitu na recepci. Jinak město a supermarket je asi 30 minut jízdy, cca 20 km.

Reník
19.02.2009 08:14 89.185.227.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: SAE  

A jak daleko se nachází nějaký supermarket od resortu?A koupím tam opravdu všechno??
Jedem s malým dítětem (pliny,sunar,příkrmy).
Prý je tam Carefour...

macik 18.02.2009 16:22
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: SAE  

Chtěl jsem se zeptat zda nevíte za kolik se dá v hotelu koupit All? díky ;-)

• Anonym (1)
R29 18.02.2009 16:14
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: SAE  

Ano můžeš nikdo nic nekontroloval. Dokonce jsme si vozili celé balíky vody (6ks), měli je všichni z busu a nikdo nic neříkal. Nikdo si te v reosrtu nevšímá a nikde žádný hlídači jako v Egyptě nejsou. Pokud hledáte trochu zábavy bylo by lepší zvolit jiný resort. Zde hraje jen hudba při večeři a poté se dá jít do baru, myslím že jsou tam 3. Jinak krásné pláže jsou v Dubaji, je tam i bílej písek a bledě modré moře. Zde je to klasika.

Reník
17.02.2009 16:53 89.185.227.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: SAE  

A můžu si v pohodě do hotelu donést jídlo a pití,aniž by mi to zabavili??
V Egyptě stím byl vždy problém.. :-|

R29 17.02.2009 14:54
RE: RE: RE: RE: RE: SAE  

bazen v tomto resortu je velký a voda byla teplá. Tento resort má nevýhodu ze je daleko od civilizace a v okolí se nedá nic koupit. Je zde pouze shop s alkoholem. Vodu a ostatní si musíte dovést z RAK ze supermarketu. je to cca 30 min jízdy autem.

Reník
15.02.2009 18:31 89.185.227.***
RE: RE: RE: RE: SAE  

Ahojki,
já jedu s rodinou začátkem března do hotelu Bin majid beach resort a chci se zeptat,zda aspoň voda v bazénu je ke koupání ;-) ?

dulinka
15.02.2009 13:36 85.70.227.***
RE: RE: RE: SAE  

ahoj, je zajímavé, já byla v tom samém termínu v SAE, a moře mi přišlo opravdu ledové. V moři bylo vždycky jen pár lidí. Písek vyhřátý nebyl, a teploměr rozhodně 30 stupnu neukazoval. Počasí bylo příjemné, ale nakoupání by to chtělo spíše až ten březen duben :-)

Marketta 15.02.2009 10:19
RE: SAE  

No ona taky stačí polopenze. Já jsem měla polopenzi a pití jsem si někde v obchodě kupovali a hodně za levno litr a půl vody v přepočtu 10Kč, takže uplně skoro zadarmo. A ke snídani je k polopenzi dva druhy džusů,voda, káva a čaj. A k večeři máte k polopenzi na výběr kávu a čaj. A u pláže si taky můžete koupit u baru jakékoli pití a necháte si to napsat na pokoj a poté nebo jak budete odjíždět to na Recepci zaplatíte. A ještě k té pláži. Pláž je uplně super. Soukromá, ohraničená zdí, takže žádní čumilové tam na vás nekoukají. ;-)

Marketta 15.02.2009 10:11
RE: RE: SAE  

Tak to stebou nemůžu souhlasit. Já jsem byla v SAE od 4-11.2.2009. Byla jsem přesně v Ras Al Khaimah a v Bin Majid Hotelu a můžu říct že voda měla nejmíň 22 stupňů a normální teplota byla přezden nejméně 30 stupňů a přes poledne byla písek tak rozehřátý že se na něj nedalo stoupnout. Jinak můžu říct že hotel bezvadný a celá lokalita je úžasná ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu