A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Týden v Dubai - jaro 2016

20.01.2016 14:41:09 | marketnovak
marketnovak
Ahoj,

chci se zeptat na Vaše tipy co vidět v Dubai. Chystáme se na jaře 2016 na celý týden.
Určitě nechci zmeškat:
- mešity,
- výlet do Abu Dhabi,
- Burj Khalifa + zpívající fontány,
- návštěva místních trhů.
Na nějaké dny plánuji válečku u vody, ostatní dny bych chtěla trochu prozkoumat město.
Kdo už jste byl budu ráda, když napíšete své tipy na místa + restaurace + koupání :)

Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.03.2016 16:19 90.183.44.***
Re: Rixos bab Al bahr  

Dobrý den, v tomto hotelu jsme byli loni v září a byla to ta nejlepší dovolená. Spousta animačních programů pro děti ( syn 9 let ) , několik bazénů a soukromá pláž. Co se týče stravy, tak tak bohatý výběr z nepřeberného množství mezinárodních kuchyní jsem ještě nazažil. Jediné, co je trochu možná pro nás nezvyklé, je klimatizace v celém areálu nastavená tak na 20 C ( venkovní teplota byla 45 C .-) ).
Nicméně vybavení pokojů ( denně doplňovaný minibar na pokoji ) super, restaurace super ( do ala Carte restauraci je třeba se objednávat, jinak jste bez šance sehnat stůl. Doporučuji Fish Bone a Tureckou. Dále také Mojito bar :-) ).
Prostě nejúžasnější dovolená v Emirátech (((clap)))

• l-u-c-k-a
  • Anonym (2)
l-u-c-k-a 14.03.2016 15:59
Re: Rixos bab Al bahr  

Mohu se zeptat kolikátého? My letíme 11.5. Nepotkáme se?

Neregistrovaný uživatel
25.02.2016 20:37 85.135.110.***
Rixos bab Al bahr  

Dobrý den,
do zmíněného hotelu letíme v polovině května. Budu ráda, když se podělíte o zkušenosti z tohoto hotelu. Děkuji Marcela

l-u-c-k-a 22.02.2016 12:45
Re: Rixos bab al bahr  

Dobrý den, my do tohoto hotelu letíme začátkem května, takže budu ráda pokud zde po návratu napíšete nějaké postřehy :-[

Neregistrovaný uživatel
20.02.2016 20:30 77.247.224.***
Rixos bab al bahr  

Zdravim bol niekto v tomto hoteli? Cestujeme v aprili a chceli by sme vediet Vase skusenosti s tymto hotelom.

dakujem :)

Neregistrovaný uživatel
07.02.2016 02:00 93.91.154.***
Re: Dubaj v marci  

nic moc kolem 23 stupnu

Neregistrovaný uživatel
06.02.2016 20:33 92.52.9.***
Dubaj v marci  

neviete či je v Dubaji v druhej polovici marca uz "kupateľno"?
Aká je asi teplota mora?

Neregistrovaný uživatel
25.01.2016 16:47 109.81.211.***
Nevím nevím  

Dubaj jsem navštívil minulý týden, mohu konstatovat, že na mě působí jako Chánov pro miliardáře. Hromady železobetonu, autostrády. Neosobní, studené město. Lidé zamračení, nepříjemní. Naprostý opak Thajska, kde jsem byl před tím. I to metro řídí počítač. No nevím nevím, možná na nákupy v největším obchoďáku to může být zajímavé. Mě tedy to město nic nedalo a velice rád jsem s úlevou odletěl domů.
Ale objektivně musím přiznat, že jsem tam byl 24 hodin a možná mám mylný úsudek.

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
admin2 20.01.2016 13:46
admin  

Dobrý den,

hodně podobné téma už se probíralo i tu:

http://spojene-arabske-emiraty.orbion.cz/diskuse/program-vyletu-dubai-186959/

Zdraví Zuzka

marketnovak 20.01.2016 13:41
Týden v Dubai - jaro 2016  

Ahoj,

chci se zeptat na Vaše tipy co vidět v Dubai. Chystáme se na jaře 2016 na celý týden.
Určitě nechci zmeškat:
- mešity,
- výlet do Abu Dhabi,
- Burj Khalifa + zpívající fontány,
- návštěva místních trhů.
Na nějaké dny plánuji válečku u vody, ostatní dny bych chtěla trochu prozkoumat město.
Kdo už jste byl budu ráda, když napíšete své tipy na místa + restaurace + koupání :)

Díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu