Zarathutsra 19.04.2011 09:37
Výlety s Eximem  

Dubaj:
odjezd od hotelu byl v 10:20. Focení Burj Al Arab je spíš zastávka na čurání v Madinat Souk. Rozchod byl 10 min. Hodně trapné. Projížďka lodičkou je přejetí z jednoho břehu na druhý na Zlatý trh. Hodinový rozchod kde vám všichni cpou fejky kabelek a hodinek. Zbytečné dlouhé a nudné. Na Sheikh Zayed Road jenom zastávka na pár fotek a valí se dál. V Dubai Mall uvidíte 3x fontánu a jede se v 19:15 zpátky. Je to hodně ve spěchu, na nic není pořádně čas.

Abú Dhabi:
odjezd 8:20. Sheikh Zayed Mosque - velmi krásná, dostatek času. Podařili se nám dostat dovnitř Emirates palace - hnus pro snoby, necítil jsem se tam příjemně. Všude zlato. Z paláce šejka uvidíte spíš vjezd s Hummerem. Oběd v Sands hotel chutný, příjemně vychlazená jídelna. Voda a cola v ceně. Skanzen nestojí moc za řeč. Malé, málo co k vidění. Na Marina Mall hodina času. Uteče jako pár minut. Ale jinak pěkný výlet. Abú Dhabi mi přišlo hezčí než Dubaj.

Pro oba výlety je společné, že na vše je málo času. Je lepší jet na vlastní pěst.

RADOVAN 19.04.2011 21:30
RE: Výlety s Eximem  

Moje řeč,není nutné orgazovaně!Kdo se tam chystá,vemte taxi a vyražte!!!Budete pánem svého času a uvidíte zcela určitě to samé :-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@