A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Střevní potíže

18.08.2007 00:37:57 | Enn
Enn
Postihují turisty v SAE také střevní potíže jako v Egyptě?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
30.10.2016 10:05 178.255.168.***
Re: Střevní potíže  

právě jsme se vrátili z Emirátů a bohužel jsme si přivezli střevní potíže, už týden nás to drží :(, museli jsme to chytit předposlední dny pobytu, tam nám ještě nic nebylo, až v letadle cestou zpět

Neregistrovaný uživatel
07.02.2014 11:15 78.136.148.***
Re: Střevní potíže v SAE?  

Střevní problémy v SAE jsou nesmysl a jíme vše i občerstvení na ulici.Bohužel velký problém je napít se ledového nápoje,kdy se prudce zchladí střeva a jak se říká´´bláto je na hřišti´´,naše dítě se při čištění zubů občas lokne i vody z kohoutku a nic. :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
05.02.2014 18:43 65.49.14.***

To urcite - v dubaji je stejnej bordel jak treba v kahire nebo damasku - takovej humus v evropskych mestech neni - kfc je stejne spinave jak v hahire - mimo to je dubaj hodne spinave a zaprasene mesto - i kdyz u stromu jsou rozvody vody vsechno je na pul suche - dat si na ulici usmudlanou savarmu okolo ktere poletuje hejno much je to same riziko jak si ji dat v kahire - a pak kdo je hlupon :-D

• Anonym (6)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
04.02.2014 03:53 217.75.218.***
Střevní potíže v SAE?  

Pro 65 49.14***:
Byl jste vůbec v SAE nebo někde jinde?! Bavíme se o střevních potížích při pobytu v hotelu, které jsou většinou ze stravy. Ze země nic nejím, ani nepiji. Nepořádek v některých uličkách je i u nás nebo kdekoliv v Evropě a na světě, ne jen v arabském, hluponi. A SAE nemůžete přirovnávat k Egyptu nebo Tunisku. ;-)

• Anonym (4)
  • Anonym (8)
Neregistrovaný uživatel
24.01.2014 18:20 78.45.84.***

Pardon SAE

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
24.01.2014 18:18 78.45.84.***

Pro 65 49 14
Já jsem zažila pěkný bordel i v evropských zemích, stačí zajít do vedlejších uliček atd. a nevymluvíte mi, že SAR jsou kultivovaná země. Jinak známí, co znají zázemí některých našich hospod a restaurací tvrdí, že stravovat se u nás mimo domov je docela risk...
Byla jsem v Thajsku dohromady přes 4 měsíce v posledních 4 letech a opravdu minimální problémy jsem měla jen jedinkrát a velmi krátkou dobu. Kdežto tady po velmi exklusivní akci jsem na tom byla tak, že mně dcera chtěla odvézt do nemocnice. Za 2 dny jsem odjela na zaplacený zájezd do hor a jedla tam první dny jen suchou rýži. Od té doby jsem s kritikou cizích zemí opatrná.

• Anonym (5)
  • Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
22.01.2014 14:30 65.49.14.***

všude je pořádek a čisto - tohle muze napsat akorat hlupon - nic neznamema ze treba v hotelu nebo v obchode je cisto - v kazde mensi ulicce je takovy bordel ze je to az hrozne - a nema cenu psat a tom smradu v lete - odpadky a bordel na zemi - proste jak vsude v arabskem svete - proste jsou to pekny humusaci

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
Inka
22.01.2014 13:10 217.75.218.***
Střevní potíže v SAE?  

V Emirátech jsme strávili 14 dní, zuby si čistili vodou z kohoutku a pili raději vodu balenou, jak nám bylo doporučeno. Žádné problémy jsme neměli, ani jsme o nikom nevěděli. Např. na Gran Canarii, kde to není běžné, měl potíže muž a to já jsem na vše citlivější. Takže v SAE bych se vůbec nebála, všude je pořádek a čisto.

• Anonym (5)
  • Anonym (6)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Karel
21.01.2014 16:35 89.102.171.***
divocina  

kamaráde já měl v SAE sračku jako řemen, lítalo to ze mě strašnou rychlostí, tos nezažil!

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Miki.7 18.01.2010 06:58
RE: RE: potíže střevní  

* paviocko *
děkuji ti za INFO

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu