A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Spokojenost s leteckou společností

03.07.2008 14:20:00 | gembi11
gembi11
Ahoj, chci se zeptat všech co v poslední době letěli do Emirátů s Travel servisem jak byli spokojení , na čas odletů a případná zpoždění. díky moc všem za info
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
fiona 12.09.2008 12:02
RE: RE: IDOT  

Admine, opravdu nemůžete zvážit tu možnost, že by zde mohli psát pouze zaregistrovaní uživatelé ?????? Příspěvky "oto" nebo "oto oto" jsou fakt trapné.

vidlak z vidlakova
12.09.2008 10:26 88.100.38.***
RE: IDOT  

jsi *****!!!!

oto oto
11.09.2008 17:10 85.132.158.***
IDOT  

mareno asi ti vynechava klavesnice (nebo ze by neco jineho ?)

vidlak z vidlakova
11.09.2008 07:58 88.100.38.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Koupáci  

OTO tak bych tě tak tipla na zakomlexovanyho idota co si připadá strašně důležitej že? Na dovču asi nejezdtíš podle toho jak pordáš těma co jezdí, je to každýho věc, když někdo celej rok šetří aby se mohl jet vykoupat k moři tak ať....a že je někdo vidlák tak to už mám dost úplně. Někdo bydlí v Praze, někdo ve vesnici co má 50 obyvatel no a co?!!!!
Podle mě máš dost

gembi11 06.09.2008 10:53
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Koupáci  

Oto já vám děkuji, že jste mi konečně odpověděl na to kdo vlastně jste - cituji vaše slova - hlavne ze je demokracie a hlupaci se muzou vyjadrovat vsude

takže už chápu proč se tu vyjadřujete :-D

oto oto
05.09.2008 21:47 85.132.158.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Koupáci  

hlavne ze je demokracie a hlupaci se muzou vyjadrovat vsude - kazda ceska marena ma dnes pristup k pc a pak to takhle dopadne - o zabavu je postarano

Ajaja 05.09.2008 10:28
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Koupáci  

all: na oto či oto oto doporučuji nereagovat, takto se profiluje i na jiných fórech (velmi často Egypt apod.) ;-) Halt má nějaký mindrák ;-)

fiona 05.09.2008 09:09
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Koupáci  

Někdo je teda koupák a někdo je zase blbec. Rozdíl je hlavně v tom, že ti "koupáci" jsou koupáky 14 dnů v roce, ovšem blbec je blbcem celý život.

Angelka_K 05.09.2008 00:52
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Koupáci  

No ja si jako ,,koupak,, opravdu nepripadam a toto osloveni me docela urazi!Pripada mi,ze je bezne na dovolene jist a opalovat se.Nebo Vy na dovolene nejite???A v pisku se opravdu bezne nerochnim,pouzivam lehatko :-D Vase jednani na teto diskusi mi prijde povrchni az jednoduche a Vase prispevky nejsou absolutne k tematu.Ale verim,ze i Vas letistni personal prirovnava k tvz.koupakum.Nebo na dovolenou letate v obleku aby jste se odlisil??? 8-)

oto oto
04.09.2008 16:03 85.132.158.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Koupáci  

tak kdyz vam nevyhovuje ero tak muzete plout treba v neckach po vode

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu