A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Šnorchlování

17.11.2008 17:38:41 | Bohumila
Dobrý den. Chystám se s dcerou na jaře do emirátů. Může mě někdo prosím poradit, kam jet, aby se tam dalo jenom šnorchlovat a koukat na ryby a korále?? Mám na mysli moře u hotelové pláže. Nechci jezdit organizovaně za spoustu peněz a na pár minut. Něco podobného jako v Sharmu. Tam jsem byla dvakrát a ráda bych jela zase jinam. Moc děkuji za informace. Míla
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Bohumila
19.11.2008 16:41 85.71.131.***
RE: RE: Šnorchlování  

Moc děkuji Oto, máte ještě jiné zkušenosti?? Karibik je na mě ještě pořád dost drahý. Pokud ještě zavítáte na tyto stránky napište své zkušenosti. Potřebuju se dostat tak k 25tis. Jakou destinaci máte přesně na mysli??? 8-) Míla

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
oto 17.11.2008 17:05
RE: Šnorchlování  

more v perskem zalivu neni koralove jako v egypte takze jedte snorchlovat treba do karibiku - v sae vas tak akorat pozaha meduza a sem tam jsou obycejne ryby

• Anonym (1)
Bohumila
17.11.2008 16:38 85.71.131.***
Šnorchlování  

Dobrý den. Chystám se s dcerou na jaře do emirátů. Může mě někdo prosím poradit, kam jet, aby se tam dalo jenom šnorchlovat a koukat na ryby a korále?? Mám na mysli moře u hotelové pláže. Nechci jezdit organizovaně za spoustu peněz a na pár minut. Něco podobného jako v Sharmu. Tam jsem byla dvakrát a ráda bych jela zase jinam. Moc děkuji za informace. Míla

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu