A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

šnorchling v emirátech

04.09.2008 00:44:39 | gabshon
gabshon
dobry den! po procitani vsech moznejch duskuzi a recenzi porad nejak nemam jasno v tom jak je to s tim podmorskym svetem v emiratech. Nekde nekdo pise, ze nic nekde je zas napsany ze to celkem jde. Cetl jsem ze nejlepsi potapeni je v emiratu Fujairah. Myslite, ze ma cenu jet kvuli tomu treba do hotelu Rotana Fujairah Resort & Spa? Nebo je to spis hotel od hotelu, nez podle oblasti? Tak sem premyslel, ze pojedu do Hotel Bin Majid Beach resort, coz je v emiratu Ras Al Khaimah. Mate nekdo zkusenosti s touto oblasti? BUDU vlastne VDECNY za jakykoliv postrech ohledne podmorskeho zivota atd. v SAE. Co treba ty rejnoci, sni me?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
laila
13.09.2008 08:54 195.229.237.***
Aquarium  

www.sharjahaquarium.ae

• Anonym (2)
běhavec
04.09.2008 20:55 217.31.50.***
šnorchlování  

Nedávno jsem se vrátil z hotelu Le Meridien Al Aguah ve Fujeirahu a v okolí hotelu pro normálního plavce bez potápěčské výzbroje nebylo nic zajímavého.V Egyptu toho bylo více k vidění.U jiných hotelů to může být jiné.

gabshon 03.09.2008 23:44
šnorchling v emirátech  

dobry den! po procitani vsech moznejch duskuzi a recenzi porad nejak nemam jasno v tom jak je to s tim podmorskym svetem v emiratech. Nekde nekdo pise, ze nic nekde je zas napsany ze to celkem jde. Cetl jsem ze nejlepsi potapeni je v emiratu Fujairah. Myslite, ze ma cenu jet kvuli tomu treba do hotelu Rotana Fujairah Resort & Spa? Nebo je to spis hotel od hotelu, nez podle oblasti? Tak sem premyslel, ze pojedu do Hotel Bin Majid Beach resort, coz je v emiratu Ras Al Khaimah. Mate nekdo zkusenosti s touto oblasti? BUDU vlastne VDECNY za jakykoliv postrech ohledne podmorskeho zivota atd. v SAE. Co treba ty rejnoci, sni me?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu