A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

S jakou cestovkou do SAE?

29.03.2008 17:47:29 | Renata
Pokud jsem vytvořila duplicitní téma tak se omlouvám,ale když jsem si pročetla již napsaná témata tak jsem nenašla co jsem potřebovala.
Chtěla bych se zeptat s jakou cestovní kanceláři jste do SAE vycestovali a jak se vám jejich služby zamlouvaly.Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
aky 05.12.2010 09:35
RE: RE: Fischer  

Byli jsme v dubnu 2010 s CK Fischer v Ras Al Khaimah a nemůžeme si na nic stěžovat, všechno včetně delegátky(ale už nevím jak se jmenovala)bylo v pohodě.

Giovanna1980 07.11.2010 09:48
nacesty.cz  

Měla jsem možnost jet s touto cestovní agenturou do Dubaje a můžu říct pouze jediné:SUPER - vše měli perfektně zorganizované, vyřízení víz bez problémů.
Všem vřele doporučuji.

Magicgia
04.03.2010 19:14 78.102.156.***
Cestovky  

Ahojky,

podle mého názoru je naprostá kravina jezdit s českými cestovkami. Nedávno manžel koupil zájezd do Dubaje. Cena byla o polovinu nižší než ve všech českých cestovkách. Web: www.nacesty.cz - je to cestovní agentura, která prodává zájezdy za německé ceny, ale odlet je z Německa. Až se vrátím, tak napíšu i dojmy.

Kirscha_2 02.02.2009 17:58
RE: Fischer  

ahoj, to mě zajímá - jak se Vaše delegátka jmenovala? CK Fischer se mi - a skoro celému našemu zájezdu - za paní Martinu omluvil s tím, že ji propustí, tak jsem zvědavá, zda je napraveno a zda ta paní už nekazí dojem z tak úžasného koutu země... :-)

Tonda 2 08.01.2009 01:00

Já měl dobrou zkušenost s Blue sky travel(individuální přístup,libovolný počet dní,schopná delegátka...),nezaměňovat s Blue style :-D .

Eclipse 09.10.2008 12:30
Fischer  

My jsme jeli od Fischera, nebyl žádnej problém, delagátka skvělá, akorát co bych jim vytkla, tak že nás neupozornili na max. hmotnost kufru 15kg.

danuska 08.10.2008 23:30
RE: RE: Fischer  

Ahoj všem, ráda bych,věděla, zda jste někdo nebyl od Fischera.On nabízí 4 dny ubytování RAS AI KHAIMACH a 2 dny v Dubai prostě kombinovaný zájezd.Díky

Lucitta
08.07.2008 15:03 84.42.155.***
RE: RE: RE: RE: Teď jsme se vrátili  

Gabka: tak zkus Cedok nebo jinou CK...

Gabka22
04.07.2008 22:30 89.103.18.***
RE: RE: RE: Teď jsme se vrátili  

Ahoj...prosim te chtea jsem se ejn zeptat,kdyz si jela pres Exim tours do SAE a neměla si 30 let, neměla si problém s vízem?..vyridila ti ho cestovka a nebo sama?..Mám 22 let a řekli mi,že bych mohla mít problém s vízem protože mám méně než 30 a jsem svobodná a nejdeu s rodiči.Měla si taky takový problém nebo ne?..diky za odpověď

Kirscha_2 28.05.2008 18:54

Ahoj, my se vrátily s holkou 7.5. - jely jsme s Fischerem. Dnes mi přišel omluvný dopis za chování delegátky s tím, že jí snad nahradili někým jiným...pokud ano, doporučuji tuto Ck. Pokud tam Martina stále bude, tak bych to asi zvážila. Ona celý dojem z dovolené naprosto dobourala.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu