A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

S jakou českou cestovkou do SAE?

15.04.2010 15:51:02 | Vikynka
Vikynka
Ahoj, ráda bych se zeptala, jaká česká cestovka je na tom asi nejlépe - ceny, služby, ochota....samozřejmě dle Vašich osobních zkušeností :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Pavel 13.08.2016 11:27
Re: DOTAZ  

S českou,no asi s žádnou

Neregistrovaný uživatel
12.08.2016 20:03 109.231.189.***
DOTAZ  

ZA MĚSÍC LETÍME DO SAE ,MŮŽEME SI SEBOU VZÍT PONORNÝ VAŘIČ MANŽEL JE ZAVISLÝ NA NAŠÍ KÁVĚ Dík :-))

Lucca 13.08.2010 15:02
Radši s němci  

Vybírám dovču v SAE na podzim a jsem odhodlaná jet s Dovolena.cz - tedy s německou CK. Ceny jsou super, příklad:
11 dnů 5 ***** all inclusive 27 000 Kč
StudentAgency nás navíc zdarma hodí na německé letiště. Neabsolvoval jste to tu už někdo? Jediné čeho se obává, je návaznost spoje StudentAgenci a letadla do SAE.

vlaška 08.08.2010 11:44
RE: RE: RE: S jakou českou cestovkou do SAE?  

:-( Ahoj mám také dobré zkušenosti s Fischerem byli jsme v Dubaji a v prosinci v Dominikánské republice a hlavně dobré přístupy delegátek v obou destinacích :-P

Vikynka 08.08.2010 10:35
RE: RE: S jakou českou cestovkou do SAE?  

Mrknu tedy na Fischera :-) Uvidíme, zda moje plány vyjdou..... ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
aky 07.08.2010 13:25
RE: S jakou českou cestovkou do SAE?  

My jsme byli v Emirátech i jinde s CK Fischer a vždy jsme byli naprosto spokojeni a i cenově to bylo vždy nejpříznivější. CK Fischer mohu doporučit.

• Anonym (1)
Krtek01 25.07.2010 17:44
fischer  

jestli chceš jet s českou, fischer je dobrý. my jeli s fischerem a bez problémů a když koukneš na ceny, řekla bych že je to nejlevnější cestovka u nás.

• Anonym (1)
Tonda 2 05.06.2010 22:06
RE: RE: RE: RE: české CK neeeee  

Já byl s Blue sky travel,ale to bylo v době,kdy do Emirátů ještě nelítaly z PRG chartery.Tuhle cetovku,ale můžu doporučit,přijatelné ceny,individuálnější přístup a snaží se dopravu realizovat klasickými linkovými dopravci.
Teď na léto jsou u SAE nejlepší ceny,navíc z Prahy začíná lítat Emirates,takže to je šance koupit zájezd za dobrou cenu i s odletem z ČR,navíc otázka víza.... s cestovkama z Německa je to většinou pravda..jsou levnější,ale ne vždy se každému vyplatí(cesta na letiště,parkovné..)Největší cenové rozdíly jsou samozřejmě tam,kde z Německa lítají více charterů a od nás třeba nic....nejbrutálnější rozdíl,co jsem viděl byl ostrov La Palma..z ČR 24200Kč a z Německa 8850Kč,stejný hotel termín a u české cestovky ještě delegát jen na telefonu :-) :-)
Jinak pokud se jedná o zájezd z Německa za opravdu dobrou cenu,doporučuji vyhnout se českým zprostředkovatelům a bookovat rovnou na německém webu,z důvodu okamžité rezervace.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Enn 31.05.2010 19:53
RE: RE: RE: české CK neeeee  

RE: Jirrka
No úúúžasný, už tam chci být :-P :-P
Poslala jsem Vám SZ.

• Anonym (1)
Jirrka 27.05.2010 22:03
RE: RE: české CK neeeee  

Ahoj, všechny 3 hotely jsou v jednom uzavřeném areálu Madinat Jumeirah, takže když bydlíte v jednom z nich, můžete využívat služeb (bazény, restaurace atd) všech ostatních. Hranice mezi těmito hotely vlastně nejsou, je to jedna velikánská palmová zahrada protkaná vodními kanály po kterých vás vozí vodní taxi (zdarma). Celý areál je přístupný jen hostům těchto 3 hotelů,nikdo jiný se tam nedostane, takže je pořád dost místa jak na pláži tak u bazénů. Rozdíl je asi takový:Dar Al Masyaf není hotel ale je to souhrnný název pro vily, které jsou rozesety po celém areálu zahrady. Al Qasr a Mina Al Salam jsou hotely. My jsme bydleli v Al Qasr, který nám přišel o chlup romantičtější než Mina a je myslím také rozlehlejší a má větší bazén. Liší se pouze venkovní architekturou, pokoje jsou velice podobné, je myslím fakt jedno který zvolíte. Kdybyste chtěla jekékoliv podrobnější info, klidně napište na mail nebo do vzkazů, rád vám poradím. Každopádně gratuluju k volbě, budete se tam cítit jako královna :-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu