A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

ras al khaimah

21.09.2008 09:33:24 | ďulinka
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké je spojení z Ras al Khaimah do Dubaje. Jak dlouho to trvá, jeslti tam jezdí autobusy, nebo taxíky?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.07.2011 13:30 90.178.218.***
Re: cena taxíku  

Děkuji za odpověď.

Vendulka
18.07.2011 13:29 90.178.218.***

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli v centru je nějaké velké nákupní středisko
Děkuji za odpověď :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Patina 14.07.2011 11:05

Emirates je jedna z najlepších leteckých spoločností sveta. Letušky rozprávajú anglicky. Ale zamestnávajú letušky z celého sveta, takže možno keď budete mať šťastie, tak natrafíte aj na češku...

• Anonym (1)
Vendulka
14.07.2011 10:11 90.178.218.***

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat a v čem je jiné letět s Emirates??? Byly jste spokojeni ?? A letušky mluvily češky nebo anglicky???

• Anonym (13)
azíza 16.06.2011 15:50

Nene, fischer bphuzel bezne leta s Travel Servis. Na nase prani nebyl problem, aby zajistili Emirates. Cena za letenku byla stejna jakou nabizel Emirates ve svem aktualni nabidce.

• Anonym (8)
DennyM 26.05.2011 09:51
Re: RE: RE: RE: RE: cena taxíku  

Dobrý den, můžu se zeptat...za Emirates jste si museli připlácet? :) lítá Fischer běžně s Emirates nebo i s jinými společnostmi? Mockrát děkuji

• Anonym (21)
Aziza
27.01.2011 22:25 88.146.6.***
RE: RE: RE: RE: cena taxíku  

Radovane, uzasne dekuji!
My jsme puvodne chteli letet a cestovat po SAE individuálne. Nakonec ale letime do RAK - Alhambry Vil. s Fischerem a nastesti s Emirates- na 14 dni. Mame v plánu pujcit si na 2-3 dny auto a projet RAK emirat a východní pobřeží. Do Dubaje "Vasi trajektorii". Mimochodem, nevsiml ste si tarifu na pujcovani aut. Premyslim, zda rezervaci a platbu provest po netu z Cr (2 dny cca 1000,- Kc)
zdraví Líba/Aziza

• Anonym (1)
RADOVAN 27.01.2011 16:32
RE: RE: RE: cena taxíku  

Tak Azizo,Líbo:Hotel Al Hamra,velká výhoda pro ty kteří chtějí třeba navštívit Dubaj častěji je,že každý den v 9.25hod od recepce Fort odjíždí zdarma hotelový bus do čtvrti Deira,kde bylo v roce 1981 první velké nákupní centrum.Jsem Vás odvezou a odjezd zpět je bohužel v 16hod!!Bus tam čeká.My nastoupili cca 200m pak na metro a cestovali invidualně po Dubaji.Stanice jsou velice přehledně značeny a záleží na každém kam se chce mrknout:Na infu v metru nebo při prodeji lístku jsou mapky k potřebě a zeptají se Vás kam se chcete vydat.První pásmo stojí 4,5dhs/os.to jsme kupovali my na st.26 Burj Khalifa.Nedojedete samozřejmě až k ní ale je to tak 800m pěšky nebo od metra jezdí bus i taxi cenu nevím.Zabloudit nemůžete,jen už i v loni jsme nenašli vstp do přilehlého nák.centra s obřím akváriem a zimním stadionem.Vždy tam lezem podz.parkingem.Cesta zpět ale vede kolem fontán,které začínají v 18hod,každou půl hodku a to je velkolepá show,kolem hotelu Khalifa.Tam jsme si v cca 20hod vzali taxi na cestu zpět do hotelu Al Hamra.Za cca 200dhs Vás doveze až k vchodu do vily,pokud budete ubytováni ve Vilage.Není třeba se ničeho obávat a taxikáři z indie si s Vámi rádi budou tu hodku jízdy ang.povídat.Jen se zeptejte jestli dobře zná R.A.K.toho našeho jsem tedy musel na hotel navigovat.Oni dobře znají Dubaj ale R.A.K.prý moc ne mě říkal,no ještě se tam sice ptal mísních taxikářů jakým směrem.Taxametr zapínají automaticky,sazba jízdy mimo Dubaj naskočí plus 20dhs při projíždění emirátem Sharjah.Snad jsem to nějak popsal k pochopení a přeji čtastnou cestu!

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
Aziza
26.01.2011 22:41 88.146.6.***
RE: RE: cena taxíku  

Radovane,
jedu za 14 dni s rodinou poprve. prosím,..
+)Kam se nejlepe nechat dovezt taxikem (na jakou stanici metra) do Dubaje? A na jake stanici opet nejlepe vzit nazpet da RAK - vypadovka...
´+) v RAK je nejlepe vzit taxika kde? U hotelu (jedeme take do Alhambry) budou asi predrazene, ne?
Diky Líba

• Anonym (3)
RADOVAN 24.01.2011 16:24
RE: cena taxíku  

Dobrý den popsal jsem již v příspěvku al hamra vilage:ceny taxi do Dubaje/al Rashida,terminál 3 stanice metra/ z Ras Al Khajmah cca 100dhs,zpět cca 200dhs/od Burjd Khalifa/ na hotel.Hodinová cesta 50-60km.Za městem naskočí plus sazba 2Odhs,jízdy mimo Dubaj.I tak levné,bus stojí stále stejně jako loni 20dhs /os.a je dost nepohodný,vystoupíte stejně na počátku R.A.K.a pak musíte taxikem na hotel.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu