A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Ramada Hotel & Suites (HB) ****

02.12.2013 17:07:29 | Blue.blue
Blue.blue
Ahoj všem - máte prosím někdo zkušenost s tímto hotelem, popř. se službami CK Blue Sky Travel? Budu ráda za každou radu/informaci k hotelu/lokalitě - podle toho, co jsme zatím o Ajmanu našli, by tam měla být klidná dovolená, hezké pláže. Díky Hanka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
mausik
01.01.2014 10:12 213.195.205.***
odlet zitra  

Ahoj letim zitra do toho hotelu jen by me zajimalo budeme tam v 8,45 rano zda dostaneme snidani nebo az veceri ptam se z duvodu ze mame male dite ?

• Anonym (1)
  • Anonym (5)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

irena
28.12.2013 17:16 78.136.176.***
Re: Ramada Hotel & Suites (HB) ****  

Ahojky,už jsem si koupila zájezd i s vnučkou do tohoto hotelu.Nám poloha velice vyhovuje,protože večer je kam jít,není to samota,a denně jezdi hotel bus do nákupních center v Dubaji,Sharjah a Ajman.O této ck mám ty nejlepší reference.Mě osobně vůbec nevadí těch pár minut na pláž busem a cena s polopenzí je super.Od známých,kteří bydlí v Sharjah,jsem byla ubezpečena,že je to velice pěkný hotel a klidný Emirát.V říjnu jsem byla přímo v Dubaji taky v městkém hotelu a každý večer jsme nasávali večerní život v uličkách města,stále je co objevovat.neváhejte :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Blue.blue 02.12.2013 16:07
Ramada Hotel & Suites (HB) ****  

Ahoj všem - máte prosím někdo zkušenost s tímto hotelem, popř. se službami CK Blue Sky Travel? Budu ráda za každou radu/informaci k hotelu/lokalitě - podle toho, co jsme zatím o Ajmanu našli, by tam měla být klidná dovolená, hezké pláže. Díky Hanka

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu