A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Program výletu Dubai

15.12.2009 21:00:23 | TomR
TomR
Chtěl bych vyrazit s rodinou na přelomu února a března do hotelu Bin Majid Beach Hotel. Láká nás výlet taxikem do Dubaje, může mě někdo poradit program co nejzajímavějšího se dá v Dubaji navštívit. Má ještě někdo zkušenost z počasím na přelomu února a března ( na netu jsou dost rozporuplné názory ).

Díky,
Tomáš
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Verapamil 12.03.2010 14:07
RE: RE: RE: Má to cenu?  

Nakonec jsem kvůli 7 hodinovému zpoždění měl na Dubai necelých 12 hodin (z toho jsem 6 hodin prospal). Zakoupil jsem si balíček od Emirates - vízum, hotel, transfer z letiště do hotelu, 6 hodinovou prohlídku města klimatizovaným vanem s průvodcem (muzea, projíždka městem, plavba po creeku a návštěva trhů) a následný transport zpět na letiště k navazujícímu letu. Balíček mě vyšel na cca 3300Kč a určitě bych ho doporučil všem, kteří mají mnohahodinový stopover v Dubaji a v Dubaji ještě nebyli. Myslím si že jeden den na Dubai doopravdy stačí.

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Verapamil 01.02.2010 22:18
RE: RE: Má to cenu?  

Děkuji za reakci. Pokud se mi podaří sehnat vízum za rozumný peníz, tak Dubaj navštívím. Akorát nebudu asi vědět kam dřív skočit, když toho času bude tak málo a věcí k vidění moooc :))

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
paviocko 27.01.2010 19:26
RE: Má to cenu?  

Rozhodně to má cenu, i na tak krátkou dobu. Letiště je celkem v centru (jestli se to tak dá nazvat) a z terminálu 3 (kam lítaj Emirates) jezdí metro. Takže rozhodně to za to stojí, mrkněte se do "starého" města ke Creeku, případně na Burj Dubaj, nebo si pak vezměte taxíka a jeďte se podívat na hotel ve tvaru plachetnice (Burj Al Arab). Nebo metrem do Mall of the Emirates podívat se na sjezdovku... podle mě je jeden den na Dubaj tak akorát ;-) (tak úplně pravda to není, ale např. tři dny jsou až až... nic moc tam není)

• Anonym (1)
Verapamil 26.01.2010 17:32
Má to cenu?  

Ahoj, letím za 10 dní do Thajska s Emirates a máme 24 hodinový stopover v Dubaji - od půlnoci do půlnoci. Chtěl jsem se zeptat zda má cenu uvažovat o návštěvě Dubaje na tak krátký čas? Rodiče tam byli nedávno na dovolené a tvrdí, že za jeden den není šance prakticky nic stihnout. Máte někdo opačný názor? Tuším že vízum přes Emirates stojí kolem 1500Kč, což je pro mě jakožto studenta docela dost peněz, na druhou stranu bych navštívil(?!) další zemi..:) Díky

• Anonym (4)
oto 04.01.2010 22:00
burj dubai  

tak dnes ofiko otevren burj dubai

RADOVAN 26.12.2009 19:23
RE: RE: RE: RE: RE: burj dubai  

Pardon,to je pravda.SAE počasí zatím celkem o.k.dle netu,moře nedokažu zjistit,Neví někdo v rak,Bin Majíd Hotel,bazén je prý vyhřívaný.

fryel 26.12.2009 18:51
RE: RE: RE: RE: burj dubai  

Toto přece nepatří k tomuto tématu

RADOVAN 26.12.2009 18:40
RE: RE: RE: burj dubai  

ach ty ootto,už o Tobě četli lidé v ostatních diskusích,jsi nemocný člověk.

• Anonym (1)
oto 26.12.2009 14:30
RE: RE: burj dubai  

nejvyssi je burj dubai

• Anonym (4)
Radka (paviockoú
25.12.2009 22:06 94.113.43.***
RE: burj dubai  

A která je tedy nejvyšší?? :-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu