A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

problém s pasem

24.09.2008 17:10:40 | duliinka
Dobrý den, mám problém s pasem. Před rokem jsem navštívila Izrael- mám jeho razítko v pasu, letos bych chtěla jet do SAE, ale vím, že s izraelským razítkem, mě do této země nepustí. Poraďte prosím, jak to mám udělat.???Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Blankynka 19.10.2008 09:09
Dotaz  

Prosím může mi někdo poradit? Hlavně ale ne Oto oto...:-))

Ráda bych navštívila SAE a mám pas kde mám uvedeno vdaná i když jsem již pár let rozvedená stále na tento pas cestuji. Ovšem létám s přítelem, který má samozřejmě jiné jméno a v pase svobodný. Nikde s tím problém nebyl. Tak nevím jak se to bude řešit tady, když samozřejmě chceme jeden pokoj. Třeba je to naprosto blbý dotaz ale opravdu nevím, zda nemůže vzniknout " morální " problém?

• Anonym (1)
fiona 27.09.2008 19:58
RE: RE: RE: problém s pasem  

Mohu potvrdit, já osobně mám zcela legálně 3 pasy, při žádosti je nutno ve formuláři uvést, že to chcete kvůli cestování do zemí s vízovou povinností a opravdu žádný problém s tím není.

• Anonym (1)
Lucíí 24.09.2008 21:23
RE: RE: problém s pasem  

I já tak budu řešit stejnou situaci. 4lověk může mít na své jméno vystavené až tři pasy ( někde jsem to vyčetla). Ale druhý pas dostaneš určitě be problémů ;-)

Yanina
24.09.2008 18:07 89.103.168.***
RE: problém s pasem  

Stejný problém řeším druhým pasem.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
duliinka
24.09.2008 16:10 85.70.227.***
problém s pasem  

Dobrý den, mám problém s pasem. Před rokem jsem navštívila Izrael- mám jeho razítko v pasu, letos bych chtěla jet do SAE, ale vím, že s izraelským razítkem, mě do této země nepustí. Poraďte prosím, jak to mám udělat.???Děkuji

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu