A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Pozorování delfínů.

14.03.2017 17:37:22 | Janl
Janl
Dobrý den.
Letím v květnu s 5letým chlapečkem. A chtěl jsem se zeptat. Byl někdo v Ras a Kheimu na delfínech? Četl jsem, že se tam jezdí někam na pozorování delfínů a velryb. Chtěl bych mu je ukázat. Ale otázka zná, jestli tam vůbec nějaké budou.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
17.03.2017 17:01 176.204.101.***
Re:  

Ano, lid ma strisku.

Neregistrovaný uživatel
17.03.2017 12:20 89.103.25.***
Re:  

Děkuji.
A je na lodi nějaký stín, přeci je jenom mu pouze 5 let. Je to pro dítě tedy vhodné?

Neregistrovaný uživatel
15.03.2017 12:04 86.98.2.***

Dobry den, delfiny lze pozorovat pri lodnim vylete na Khasab. O velrybach tam nevim. Jsou to ale zvirata volne v mori, cili zaruku vam nikdo neda. Ale vylet je to sam o sobe hezky.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Janl 14.03.2017 17:37
Pozorování delfínů.  

Dobrý den.
Letím v květnu s 5letým chlapečkem. A chtěl jsem se zeptat. Byl někdo v Ras a Kheimu na delfínech? Četl jsem, že se tam jezdí někam na pozorování delfínů a velryb. Chtěl bych mu je ukázat. Ale otázka zná, jestli tam vůbec nějaké budou.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu