A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

počasí

03.01.2011 18:32:26 | KateřinaKaja
Ahoj,

chystáme se teď v polovině ledna do SAE poprvé.
Napište mi prosím, jaké je tam skutečně počasí. Nenašla jsem nikde, že by měli vyhřívané bazeny. Skutečně je to srovnatelné jako např u nás v červnu?
děkuji za info
Kateřina
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.03.2018 19:53:26 93.91.150.***
Re: počasí únor  

Byl jsem od 19.2. do 26.2. - rano kolem 20 stupnu - odpoledne kolem 25 stupnu - 25.2. zatazeno a dokonce asi 40 min dost prselo - teplota cely den kolem 20 stupnu

Neregistrovaný uživatel
01.03.2018 19:14:49 194.228.79.***
Re: počasí únor  

Pokud je teď, nebo byl někdo v únoru v Dubaji, nebo v okolních destinacích, můžete napsat jaké bylo počasí?

DennyM 26.05.2011 09:29:41
počasí léto  

Zdravím všechny, máte někdo prosím osobní zkušenost s pobytem v SAE v červnu, červenci?? Jedná se mi o počasí...vím, že jsou tam vysoké teploty a vlhkost, ale dá se absolvovat výlet do Dubai např.? samozřejmě s propoceným trikem? :)) za jakékoliv postřehy budu ráda :)

• Anonym (2)
azíza 16.02.2011 15:08:50
Andera Ali 16.02.2011 13:28:01
RE: RE: Pocasi  

ty si me tak hezky uklidnila a jeste vic navnadila, dekuju! Je to moje prvni navsteva Emiratu, doted jsem znala Egypt, Tunisko, pripadne Recko, tak jsem zvedava, jake to tam bude.

daurba 16.02.2011 12:07:04
RE: Pocasi  

V tom termínu co máš už je vše paráda.Moře je mělké,proto je i rychle prohřáté. V půlce března už klidně bývá přes poledne přes 30stupňů a někdy je na mě již nepříjemné teplo. Nástup teplejšího počasí přichází rychle, začátkem března určitě zaznamenáš na servrech předpovídajících počasí změnu a dolů už to nejde. To už je potom fakt smůla, která se stane jednou za xxx let,když je špatné počasí delší dobu. Obvyklé jsou ty větry. Ale bývají teplé, protože nesou změnu počasí. Jakmile uvidíš na pláži v dálce šedý mrak, rychle bal věci, za chvíli budeš mít písek úplně všude. A znovu opakuji...březen považuji za nejpříjemnější měsíc jak pro koupání, tak pro poznávání (ani teplo,ani zima, tak akorát). Pěkně si to užij.Lepší je listopad,ale to je moc brzo tma.Proto volím březen.

Andera Ali 16.02.2011 11:48:10
RE: RE: Pocasi  

ja si proste budu prat aby bylo hezky, a snad to vyjde! Kdyz kratce sprchne, tak se nezblaznim, hlavne nechci zatazenou oblohu....radsi to nebudu ani zminovat, abych si to neprivolala:-)) a co more v breznu?

daurba 16.02.2011 11:29:57
RE: Pocasi  

Nikdy neříkám nikdy...i záplavy mohou být (taky se mi stalo....voda na ulicích po kotníky,byla to zábava). Např. před 2roky v březnu taky silně pršelo, až to u Fujeirah podemlelo silnici (ten den jsme tam zrovna chtěli na výlet). Ale jinak - v březnu již teplotně dobré počasí (pozoruji asi 15 let), občas větrné bouře, ale vše má krátké trvání. Je to taková ta klasická přeměna počasí z chladnějšího na teplejší. Já jezdím vždy v březnu.

Andera Ali 16.02.2011 11:20:15
RE: RE: RE: RE: Pocasi  

Daurba dekuju moc, me totiz v poslednich 2 letech dovolena u more teplotne ani na slunce nevysla....proto jsem na tohle tema vic "citliva":-))

daurba 16.02.2011 11:15:52
RE: RE: RE: Pocasi  

Andrea Ali, nepropadej panice, v únoru takovéto počasí bývá, začátkem března se začne lámat. Pokud jedeš 9.3.,máš naprosto ideální datum. Já jedu 17.,březen je můj nejoblíbenější měsíc,protože je déle světlo než v listopadu. A mám pocit,že už mám zbytečně týden zpoždění. Musela bys mít moc velkou smůlu, kdyby se počasí opozdilo. Bude okolo 30. Věř mi

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu