A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

nejlevneji do sae

03.09.2007 18:53:10 | marek111
dobry den nasli jste nekdo vazne neco levneho do sae?pripojte se a popovídame
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Anas 15.04.2010 09:13
RE: RE: RE: Aeroflot  

Tak vcera jsem se vratil z CR do Dubai. Letel jsem na Aeroflot. letadla v pohode, Jestli umite Rusky tak by to bylo lepsi nes Anglistcina, v Moskve maji novi treminal letadlo do Dubai leti z jineho terminal nez do Prahy.
Z Dubai do Prahy jsem mel cekat v Moskve asi 50 Minut, ale jak jsem doletel daly mi jiny borading ze to letadlo nestihnu, jely jsme pres passovou kontrolu (nechapu proc) pak cekaly na autobus, a pak autobusem na ten strasi terminal. (jeden je F a druhy D) a cekal jsem vic nes 2 hodiny. celkem nuda. ale aspon jsem koupil tu babusku detem.
Spatky jsem mel asi 2 hodiny tak jsem to stihnul.
Pohoda v letadle ze mista pro nohy je dost. ale nevim jestli zalezi na stesti. ale televizi nemaji,ale me nechybela.

Ajaja 25.02.2010 17:24
RE: RE: Aeroflot  

Láce je láce, ale když si představím to množství hodina na cestě, přestupy... to teda ani náhodou.

Anas 25.02.2010 16:01
RE: Aeroflot  

Ja za mesic letim zas do Ceska na Aeroflot, mam snima par zkusenosti. reknu vam ze kdyby nebyly ted ty nejlevnejsi tak snima neletim, za tich par stovek Drhamu radeji koupim neco detem.
Letim v patek 2.4 tak kdo poleti na stejnou linku at se ozve.

z Dubai do prahy v Moskve je kratky spoj, tak jestli letadlo se stihne tak v pohode ale muze se stat ze kufry to nestihnou, ale nevadi prinesou vam je az domu. a jestli se letadlo zpozdi v dubai tak se muze stat ze dalsi nestihnete ale za cca 3 hodiny leti dalsi.
z Prahy do Dubai se ceka dyl, letiste nudne ale mohu doporucit restaurace o patro vis, prumerne maji dobre jidla.

Letel jsem 2x na Tureckou, a v pohode jen se hodne ceka na letisti, ale nenudil jsem se, nijak to uteklo

• Anonym (1)
paviocko 21.02.2010 08:06
Aeroflot  

Coldie: manžel letěl přes Moskvu před cca měsícem a v pohodě. Jen si stěžoval, že Aeroflot dává jenom vodu, i pivo je za eura. Na letišti v Moskvě byl mírně nepříjemnej personál a moc se tam nedá kde sedět, je prý takový divný. Ale co se týče letu, tak to bylo v pořádku.

• Anonym (1)
Coldie 18.02.2010 20:35
RE: RE: RE: RE: SAE - 2010  

Ahoj šeci. chci se zeptat , nevíte jací jsou ti Aeroflot?? jestli je to bezpečné přes tu Moskvu ? :/ mají momentálně výhodné letenky, ale mám menší obavy . Ještě jsem s nima neletěla. Díky za odpověď

• Anonym (1)
Miki.7 10.02.2010 19:04
RE: RE: RE: SAE - 2010  

hallo nevíte kde jsou tento týden ty nej LM do SAE ?

• Anonym (1)
Ajaja 24.01.2010 09:16
RE: RE: SAE - 2010  

Blue Style mi moc levná nepřijde - má stejnou cenu jako některé jiné CK, akorát že u nich je toza 15 dní a u BS jen za 12....

Miki.7 12.01.2010 19:53
RE: RE: SAE - 2010  

děkuji - vlaška -
jdu se podívat - nevíte jaké je počasí SAE

• Anonym (1)
vlaška 11.01.2010 23:21
RE: SAE - 2010  

POdívejte se na Blue Style ten má ještě levnější Ten hotel Khaimanu je z Dubaje 100km a to je daleko my jsme kousek vedle, alelepší je Dubaj podívejte se na můj profil byli jsme v Emirátek již 2 krát ,ale brala bych radši Dubaj jsou tam bílé pláže super

Miki.7 11.01.2010 16:56
SAE - 2010  

našel jsem docela zajímavý LM
http://www.firotour.cz/spojene-arabske-emiraty/ras-al-khaimah/ras-al-khaimah/hotel-al-hamra-village-shv248/

7 nocí-uvedená cena je konečná včetně příplatků-Letecky-Praha-polopenze-14 980,-

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu