A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

moře v SAE

25.07.2015 16:17:35 | fredyme
fredyme
dobrý den,máme možnost navšívit na podzim SAE na pozvání od kamaráda,ale ,jak jsem se v těchto dnech dozvěděla,v místě,kde bychom dováděli v moři,se objevuje korálovec,máte někdo tady tuto zkušenost?děkuji za info.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
fredyme 07.08.2015 16:17
Re: moře v SAE  

Děkuji za info-kamarád opravdu narazil a tedy málem šlápl na korálovce, nejednalo se ale o veřejnou pláž ,tudíž více klidu pro život i jiných živočichů,bohužel tedy nepříjemných pro setkání s člověkem..

Yasmin
07.08.2015 11:11 90.180.242.***

Několikrát jsem byla v Ras al Khaimah a vždy bylo v moři živo. jezdila jsem různě- od začátku června do konce července. Viděla jsem rejnoky,ostrorepa, a bohužel dost často také medůzy. Jedna mě žahla a týden jsem to cítila. Pak už jsem do moře nechtěla chodit.

• fredyme
shazia
27.07.2015 19:12 78.45.128.***

v listopadu je počasí super,žádná vedra kolem 40, <:-) moře teplé a k večeru už příjemný chládek na toulky

• Anonym (5)
  • fredyme
  • Anonym (2)
fredyme 27.07.2015 08:50

Děkuji Shazia za názor-ještě prověřím od kamaráda,který tam "na půl"žije,kde na něj přesně narazil..Máte zkušenost s počasím kolem Dubaje v listopadu?Díky za info..

shazia
26.07.2015 16:39 78.45.128.***

had a v moři mě připadá jako nesmysl,to že na podzim jsou občas rejnoci,žahavé meduzy mohu potvrdit a to se jedná o moře u Dubaje a Ras al Khaimah.

• Anonym (2)
fredyme 25.07.2015 17:17
moře v SAE  

dobrý den,máme možnost navšívit na podzim SAE na pozvání od kamaráda,ale ,jak jsem se v těchto dnech dozvěděla,v místě,kde bychom dováděli v moři,se objevuje korálovec,máte někdo tady tuto zkušenost?děkuji za info.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu