A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Mešita v Abu Dhabi - Sheikh Zayed Grand Mosque

27.01.2014 19:25:02 | daurba
daurba
Zakládám nové téma, které se určitě bude hodit.
A poprosím někoho, kdo mešitu navštíví v následující době, aby potvrdil či vyvrátil zde na Orbionu podané zprávy o zrušení půjčování abay pro ženy na místě. Prosím, nezají mě názory a sdělení průvodců, kteří mají na výlety limitovaný čas a mohou si různou manipulací lidí ulehčovat práci. Zajímá mě názor člověka, který ověří zrušení služby na místě. Na zahraničních diskuzních a recenzních fórech vč. Tripadvisoru jsem nezaznamenala jedinou zprávu o zrušení této služby ... jediné, co jsem četla navíc, je odevzdání pasu při půjčení oděvu proti stvrzence ... v UAE neriziková záležitost. Vrácení po navrácení abay. Děkuji za odpověď a přeji pěkný zážitek. Mešita je nádherná.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
daurba 27.01.2014 18:25
Mešita v Abu Dhabi - Sheikh Zayed Grand Mosque  

Zakládám nové téma, které se určitě bude hodit.
A poprosím někoho, kdo mešitu navštíví v následující době, aby potvrdil či vyvrátil zde na Orbionu podané zprávy o zrušení půjčování abay pro ženy na místě. Prosím, nezají mě názory a sdělení průvodců, kteří mají na výlety limitovaný čas a mohou si různou manipulací lidí ulehčovat práci. Zajímá mě názor člověka, který ověří zrušení služby na místě. Na zahraničních diskuzních a recenzních fórech vč. Tripadvisoru jsem nezaznamenala jedinou zprávu o zrušení této služby ... jediné, co jsem četla navíc, je odevzdání pasu při půjčení oděvu proti stvrzence ... v UAE neriziková záležitost. Vrácení po navrácení abay. Děkuji za odpověď a přeji pěkný zážitek. Mešita je nádherná.

• Anonym (10)
  • Anonym (34)
kikidxb 02.02.2014 15:26
Re: Mešita v Abu Dhabi - Sheikh Zayed Grand Mosque  

Grand Mosque v Abu Dhabi jsem navstivila 30. ledna. Abaje stale pujcuji. Pujcovani oproti pasu nemohu potvrdit - meli jsme vlastni satky, nicmene abaje se vracely na jinem miste nez se pujcovaly, takze si nemyslim, ze se jim musel davat pas...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
daurba 03.02.2014 15:15

Dĕkuji za odpovĕď. Lidé by si mĕli zaručené zprávy stylu jedna paní povídala (nebo renomovaný průvodce ;-) )nejdříve ovĕřit, než je začnou šířit dále. Stejnĕ jako třeba jeden pán na Tripadvisoru, který kritizoval, že v mešitĕ nejsou toalety ... nenapsal NENAŠEL JSEM TOALETY :-)
Takže ještĕ jednou díky ...

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Daniela
26.02.2014 16:18 178.255.168.***

Tuto mešitu jsme navštívili před týdnem. Stále se půjčuje abaya proti pasu. Dají stvrzenku a po vrácení pas vrátí.
My jsme jeli taxíkem. Řidič taxi nám vypůjčil oděv na vlastní průkazku.Viděli, že jsme cizinci a nebyl žádný problém.
Mešita je překrásná.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.03.2014 12:38 90.182.172.***

Před 14 dny jsem se vrátila z UAE, navštívili jsme i tuto mešitu, která je opravdu překrásná a stojí za to jí vidět, i nadále půjčují oděv oproti pasu, já jsem měla 4 na 1 pas a měla jsem skoro problém, kolegyně vrátila oděv při jiném vstupu a tam kde jsem odevzdala pas mi tudíž 1 oděv chyběl... nechtěli mi vrátit pas :-) ale vše dobře dopadlo... (((clap)))

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.03.2014 09:09 92.97.225.***

Ano ano, abaja se stále půjčuje... já mám dubajsku občanku, takže jsem nepředkládala pas, ale půjčili mi na to 4 abaji a jeden oblek pro muže s vrácením jsem neměla problém...bylo to tam nádherné...

Markéta
30.11.2014 12:36 77.48.106.***

Dobrý den, v lednu letíme na Srí Lanku a máme cca 7,5 hodiny na přestup v Abu Dhabi, myslíte že reálná možnost, že bychom stihli navštívit mešitu Sheikh Zayed???

daurba 30.11.2014 12:56

Je. Mesita je blizko letiste a letiste je pomerne male ... na pasovce pri odchodu z letiste vsak pocitejte s tim, ze muze byt fronta i na vice nez hodinu. Zpet uz to byva lepsi.

Zuzka123 23.01.2015 19:54

Môže sa fotografovať v mešite?

Kristina
23.01.2015 20:20 94.202.228.***

Ano, muze.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu