A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Marjan island resort a spa

23.03.2015 18:15:24 | fryel
fryel
Zdravím všechny Orbioňáky.Právě si užívám v tomto hotelu dovolené. Chci jenom pár poznatků z mojí cesty.Po přistání v Dubaji
zklamání.Obrovské fronty u pasového odbavení.odhadem tak tisíc lidí možná i více.Stáli jsme ve frontě hodinu a púl.Potom už pohoda kufry a hurá na hotel.Po příjezdu na hotel ubytování do pěti minut.Pokoj krásný prostorný.Potom na večeři.Procestoval jsem toho dost,navštívil jsem hodně hotelů tak můžu porovnávat.Toto je to nejlepší jídlo které jsem kdy jedl na dovolené.Múžete si dát k jídlu i to co nemáte rádi a budete překvapeni jako já.Prostě skvělé.Dle mého názoru gurmánský zážitek.Kuchaře hodnotím deseti hvězdami.Jinak hotel krásný nový,služby na vysoké úrovni,personál vám snese i modré z nebe.Všem vřele doporučuji tento hotel navštívit.Určitě nebudete zklamaní.S pozdravem z Ras al-Khaimah cestovatel fryel.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
fryel 06.06.2016 18:22
Re: Marjan island resort a spa  

Zdravím.Taková obrovská změna během jednoho roku to snad není ani možné.Něco jsem již procestoval a tak si troufám hodnotit objektivně i tento hotel.Při naší návštěvě v roce 2015 vše na 100%.Na pláži dokonce majitel půjčovny krajan od nás z MORAVY. :-\ :-|

Neregistrovaný uživatel
23.05.2016 17:55 90.178.180.***
SIMČA11150 22.05.2016 18:57

Dobrý den, to asi , ale píšete o jiném hotelu, protože kdyby jste byli v tom samém co my tady všichni tak žádný transfér k moři nepotřebujete( hotel je totiž přímo na pláži )

Neregistrovaný uživatel
22.05.2016 05:35 86.98.47.***

koupit si ubytko v 5 hotelu a pak brečet na int, strankach muze jen maco

Neregistrovaný uživatel
22.05.2016 01:02 212.77.220.***

Dovolená naprosto katastrofální. Nejhorší dovolená. Hotel 5*, měli jsme all inclusive, ale za všechno si musíte připlatit. Džusy jsou ve venkovních barech placené. Čištění odpadu v hotelu asi naznají, když jsme se osprchovali, měli jsme v koupelně potopu. Internet má být zdarma, při odjezdu začne člověk, který Vám do očí řekl, že je internet zdarma, tvrdit, že jste přečerpali limit, tutíž ho musíme doplatit 50 dirhamů na den, tak pomalý internet byl v ČR před 15-ti lety. Je požadovaná kauce 500 dirhamů, když si ji při odjezdu chcete vyzvednout, tvrdí Vám, že jste dali jen 350. Transfér k moři funguje podle nálady... Servis v jídelně je katastrofální. Neustále se musíte upomínat o příbor, skleničky, pití, kávu... Když Vám přinesou kávu, musíte si zase říct o mléko a cukr. Ve čtvrtek večer přijedou Arabové, takže v bazénu je narváno, jejich děti mohou skákat i přes nápis, že je skákání zakázáno. Zbytek si půjčí vodní skůtry, takže u moře je hluk a nedýchatelno. Venkovní WC u bazénu je na pozvracení. Tento hotel v žádném případě nedoporučuji.

fryel 14.05.2015 17:44

Zdravím,v koupelně jsou šampony i sprchové gely k dispozici.Vše průběžně doplnováno.Autopůjčovna přímo v hotelu,ceny neznám.Všechny stavby v okolí jsou opravdu zatím stavby.

SIMČA11150 12.05.2015 18:11

Ještě se chci zeptat jsem zvyklá za ty roky co jezdíme,že v těch 5* hotelích jsou na pokoji nádoby se sprcháčem a šamponem.nabízí to i tento hotel? ať vím a zbytečně to sebou netahám :-P

SIMČA11150 07.05.2015 19:06

super a jak často jezdí? a taky je tam možnost půjčení auta a za kolik asi tak ? co ta stavba vele hotelu z 2014? ještě se tam staví nebo to je hotové . ;-)

fryel 06.05.2015 17:19

Ano i tuto službu hotel poskytuje zdarma. 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu