A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Levný hotel u/na pláži?

16.09.2011 11:46:39 | marecek1111.
marecek1111.
Ahoj, chtěl bych v létě zavítat do SAE někdy okolo červen/červenec a potřeboval bych poradit nějakej levnej hotel v blízkosti pláže...preferuji spíše letoviska blíže Dubaje. Zatím jsme našel Sharjah Premiere na týden se snídaní 1900 dirhamů/pokoj. Poradítě někdo něco lepšího?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ingotek 18.12.2011 18:22
Re: Levný hotel u/na pláži?  

Ahoj
no já nikdy v SAE nebyl, ale už asi 1 měsíc serfuju na a už se da říct, že vím toho hodně. Bal jsem se jet v červenci z důvodu horkého počasí, ale z duvodu , že mám ženu a děti vše školou povinné tak nakonec odletáme v červenci a myslím, že cenově a kvalitou je velmi hezky hotel v RAK BIN MAJID, Je to sice 80 km od Dubaje, ale je to autem nebo taxi zhruba hodina jízdy. Ale já letím s CK

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
marecek1111. 16.09.2011 11:46
Levný hotel u/na pláži?  

Ahoj, chtěl bych v létě zavítat do SAE někdy okolo červen/červenec a potřeboval bych poradit nějakej levnej hotel v blízkosti pláže...preferuji spíše letoviska blíže Dubaje. Zatím jsme našel Sharjah Premiere na týden se snídaní 1900 dirhamů/pokoj. Poradítě někdo něco lepšího?

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu