A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Let s Emirates do Australie

24.02.2010 09:42:07 | avp
Zdravim vsechny. Ac uz to mam potvrzene z vicero stran, preci jen se zeptam i tady, abych vedel vic. Chystame se letet z Mnichova pres Dubaj do Sydney. Na strankach Emirates.com jsem v Terms & Conditions mimojine nasel i zminku o placeni platebni kartou za letenky, kde je zmineno "We accept credit cards issued in the country of departure and a few other selected countries as specified during the booking process." Predpokladam, ze uz tu par lidi realizovalo let z Mnichova, nebo s Emirates obecne a platili jste kartou? Klasicka Visa, embossovana bude nejspis v pohode a prijata? Diky moc za odpoved.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
27.11.2017 16:32 175.157.195.***
EMIRATES DISKRIMINUJE INVALIDY  

Pro boháče luxus a těžce zdravotně postižené pasažéry DISKRIMINUJÍ. Jsem invalidní a potřebují speciální pomůcky pro běžný život ( stomické). Emirates odmítlo zdarma přepravu těchto pomůcek a chtěli naúčtoval 540 euro za 10 kg nadváhy. Neschválil to po třech urgencích jednatel společnosti pro Českou republiku pan Trejbal. Způsobil mi tím velké problémy jak materiální, tak psychické. Nejlepší letecké společnosti na světě se takto chová k těžce tělesně postiženým. Snad je to jen pochybení jednotlivce, který sedí na špatném místě. Hledám pomoc, aby se to již neopakovalo. Rád bych kontaktoval vedení v Dubaji, ale nemohu získat kontakt. Předem děkuji.

perník
17.06.2010 14:08 90.179.22.***
RE: Let s Emirates do Australie  

nazdar buřte píčo jo jasne hele ***** v dubaii sem byl v srpnu 2009 hrozny vedro a levnej rum! 80 kc za litr kapitana morgana mam rad perniiiiik1 a a k tomu 1 l benzinu za 3 kc

• Anonym (2)
  • Anonym (2)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

LenkaT
05.03.2010 21:03 89.102.150.***
RE: Let s Emirates do Australie  

Lze platit kreditni kartou, musi byt ale odblokovana pro internetove platby.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
avp
24.02.2010 09:42 90.182.2.***
Let s Emirates do Australie  

Zdravim vsechny. Ac uz to mam potvrzene z vicero stran, preci jen se zeptam i tady, abych vedel vic. Chystame se letet z Mnichova pres Dubaj do Sydney. Na strankach Emirates.com jsem v Terms & Conditions mimojine nasel i zminku o placeni platebni kartou za letenky, kde je zmineno "We accept credit cards issued in the country of departure and a few other selected countries as specified during the booking process." Predpokladam, ze uz tu par lidi realizovalo let z Mnichova, nebo s Emirates obecne a platili jste kartou? Klasicka Visa, embossovana bude nejspis v pohode a prijata? Diky moc za odpoved.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu