A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Kdy začíná v SAE tzv. nesezóna?

25.05.2008 12:04:03 | Enn
Enn
Je nyní lepší počkat s plánovaným pobyt. zájezdem do SAE již na září či říjen? Zjišťuji, že některé CK již koncem května končí s odlety a začínají až na podzim, některé poskytují služby stále, ale vyžadují termín jednotlivě na požádání, delegáti jsou v místě také omezeně. Máte někdo zkušenosti s pobytem na přelomu červen/červenec? Jsou již teploty tak vysoké, že je lepší počkat na podzim? Děkuji za jakýkoliv příspěvek k tématu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lucitta
29.05.2008 10:36 89.176.243.***
RE: RE: RE: RE: Re  

Take jsem byla v Dubai v srpnu a nic neni tak hororove, jak je to tu liceno :-? Ten kdo ma rad teplo a teple more tak si to hezky uzije. A ano, kdyz je velke teplo tak vse vyresi klimatizace...ci si zalyzovat :-D

• Anonym (1)
oto
27.05.2008 21:21 85.132.158.***
RE: RE: RE: Re  

nevim proc tu prehanite - v mori nic neuvarite a voda je paradni - ja vlezu do vody rano a vylezam odpoledne

Mona 27.05.2008 10:32
RE: RE: Re  

Oto, pokud říkáš vodě ve které by se možná dalo uvařit vejce, pěkně teploučná, tak jo. Mě osobně to přišlo velmi nepříjemné. Na souši horko neúnosné a nedýchatelné a voda skoro vařící. Na výlety se nedá a rozumný člověk sedí po klimou. Obchodnící zavírají, takže odpoledne je na ulici mrtvo a při nutné procházce se ti téměř propalují podrážky bot. Hm, to mi nepříjde jako pohodička.

Cihi
27.05.2008 06:47 88.102.146.***
RE: RE: Re  

Moře bude opravdu teploučké, já se před týdnem vrátila a moře tam mělo přes 30 stupňů, ani to neochladilo, chodili jsme se ovlažit pod sprchu( ale i tam byla teplá voda :-( ), protože teplota vzduchu hodně přesahovala 40 stupňů, takže v srpnu tam bude vedro jako v pekle.

oto
26.05.2008 20:52 85.132.158.***
RE: Re  

no ja prave kvuli teplu jedu zacatkem srpna - more bude pekne teploucke

Mona 26.05.2008 11:27
Re  

Rozhodně bych nejela v létě. Tedy pokud nejsi milovnice obrovských teplot. Kolem poledne se ani moc nedá chodit po ulici a život je celkově takový unylejší. Nechala bych odlet na podzim, konec záři, začátek října by byl fajn.

• Anonym (1)
Enn 25.05.2008 12:04
Kdy začíná v SAE tzv. nesezóna?  

Je nyní lepší počkat s plánovaným pobyt. zájezdem do SAE již na září či říjen? Zjišťuji, že některé CK již koncem května končí s odlety a začínají až na podzim, některé poskytují služby stále, ale vyžadují termín jednotlivě na požádání, delegáti jsou v místě také omezeně. Máte někdo zkušenosti s pobytem na přelomu červen/červenec? Jsou již teploty tak vysoké, že je lepší počkat na podzim? Děkuji za jakýkoliv příspěvek k tématu.

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu