A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Jumeirah Beach Park

16.08.2015 19:08:53 | Terez.a
Terez.a
Dobrý den, za pár týdnů letíme do Dubaje a při čtení aktuálních informací na netu jsem narazila na informaci, že v sobotu je vstup do Jumeirah Beach Parku pouze pro ženy s dětmi. Letíme do Dubaje poprvé, nemám žádnou zkušenost, jedeme s manželem a 14letým synem. Poradíte mi prosím někdo, jestli se tam můžeme v sobotu vypravit? Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Roman M.
28.08.2015 18:23 93.99.229.***
Re: Jumeirah Beach Park  

Jak je to s tím uzavřením prosím? Zahraniční články mluví o Jumeirah Beach Park (viz. příspěvek od daurba), ale třeba google mapy ukazují Jumeirah Public Beach že je "trvale uzavřeno", ale u Beach Parku nic.. jsem trošku zmatený.. Letíme v březnu a tak nějak pídím kterou pláž vybrat..

Neregistrovaný uživatel
17.08.2015 17:23 93.91.154.***

plaze pro zeny jsou rezervovany v pondělí a stredu - v marine otravuje uz několik mesicu arab s dvouma velboudama - ( bacha na coronavirus) - v mamzar je to všechno pekne seschle - takze jedine poradne koupani je v umm suqeim

Terez.a 17.08.2015 14:31

Děkuju moc za odpověď. :-)

Terez.a 17.08.2015 14:31

Díky moc, to je tak, když si člověk koupí průvodce Dubají z roku 2009. :-D. Vymyslíme něco jiného, myslím, že ani tak se v Dubaji nudit nebudeme (zdržime se jeden den).

mispi 17.08.2015 10:29

Jumairah beach park bol zatvorený / marec 2015/, ale pláž naľavo v dĺžke cca 1 km bola voľne prístupná, ale s obmedzenými službami, vo výstavbe boli parkoviská, k dispozícii boli sprchy, 1 kiosk s občerstvením, sprchy a báječná pogumovaná bežecká dráha. Plne vybavená je pláž v Marine, prípadne Mamzar beach na opačnej strane

daurba 17.08.2015 10:09

http://m.thenational.ae/uae/tourism/20141013/jumeirah-beach-park-to-close-for-work-on-dubai-canal-project
No myslim, ze se tam nemuzete vypravit ani jindy nez v sobotu.
Casy vyhrazene pro zeny a deti byvaly v pondeli. Podobne funguje Mamzar beach park, najdete na internetu.

Terez.a 16.08.2015 19:08
Jumeirah Beach Park  

Dobrý den, za pár týdnů letíme do Dubaje a při čtení aktuálních informací na netu jsem narazila na informaci, že v sobotu je vstup do Jumeirah Beach Parku pouze pro ženy s dětmi. Letíme do Dubaje poprvé, nemám žádnou zkušenost, jedeme s manželem a 14letým synem. Poradíte mi prosím někdo, jestli se tam můžeme v sobotu vypravit? Díky.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu