A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Spojené arabské emiráty - Diskuze

Původní dotaz

Jak to je s kaucí v hotelu ?

03.02.2011 15:40:21 | joe1942
2. března letíme do SAR, do hotelu Beach v Sharjahu. Dostali jsme informaci, že v hotelu při příjezdu skládáme kauci 300 až 400 dolarů, ze které se strhává to, co v hotelu utratíme a zbytek nám je vrácen při odhlášení z hotelu. Je lepší tuto kauci zaplatit platební kartou nebo přímo složit v dolarech. Jsme zvyklí nevozit velkou hotovost, ale platit kartou. A jak je to s výměnou peněz. Je lepší měnit eura nebo dolary ? Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
vlaška 07.04.2011 23:16
RE: RE: RE: Jak to je s kaucí v hotelu ?  

Moc děkuji a tak si myslím,že je lepší platit hotově. my letíme do emirátu po třetí a nikdy nechtěli :-) po nás kauci a tak jsem si myslela ,že s tou kreditkou to bude lepší vždy platíme v zahraničí kartou je lepší kurz a nemusíte mít u sebe tolik peněz

Andera Ali 07.04.2011 19:42
RE: RE: Jak to je s kaucí v hotelu ?  

vlaska: z kreditky hotel zablokuje castku v hodnote kauce....tot vse...
ja nevim, vy nebudete mit zadnou hotovost? ja bych dala hotovost, minimalne na letisti to utratite a nebo vratite
Jinak je uplne jedno zda mate eura nebo dolary, kdyz se prepocita kurz, tak to vyjde nastejno, dolar neni vyhodnejsi

Petr63 07.04.2011 10:04
hotel Beach Sharjah  

Byli jsme v tomto hotelu od 16.3. a žádná kauce po nás nebyla požadována i když podle informací od cestovky měla být
100,-$ na osobu.

vlaška 05.04.2011 14:18
RE: Jak to je s kaucí v hotelu ?  

:-D jak se to praktikuje kaice s platební kartou dík za informaci miklovičová :-D

Utinka
25.02.2011 15:45 195.22.50.***

V září jsme byli v hotelu Umm Al Quwain a nikdo po nás žádnou kauci nechtěl.

Andera Ali 14.02.2011 15:20

ty sis vsimla nejakych rozdilu v kurzu? vim, ze se jejich mena vaze na dolar, ale pri smene musely byt nejake rozdily mezi tim, zda sis menila dolar nebo euro...to by me docela zajimalo...v ck mi rekli, ze je to jedno...a mama si jeste menila eurace...kruci

Again 14.02.2011 14:52
RE: RE: RE: RE: RE: Jak to je s kaucí v hotelu ?  

Andera: No tak to určitě je lepší mít do SAE sebou dolary. Ale ty si psala, že máš eura, tak sem ti jen napsala, že i ty můžeš směnit. Ale rozhodně dolary máš nejlepší.

Andera Ali 14.02.2011 13:44
RE: RE: RE: RE: Jak to je s kaucí v hotelu ?  

jenze menit opet eura na dolary mi prijde divny, to uz je lepsi si je smenit tady v CR...eura se mi neztrati

Again 14.02.2011 12:59

Andera taky nás na to nikdo neupozornil a docela to bylo "nemilé překvapení". Později sem se dozvěděla, že to bylo psáno někde ve smlouvě, ale dost nejasně. Myslím, že na tohle by mohli v cestovce upozornit při sjednání zájezdu osobně. Nevím jestli by vzali i eura, spíš ne. Ale na recepci si je můžete směnit.

• Anonym (4)
Andera Ali 14.02.2011 10:21

Again: vidis a to mi v cestovce vubec nerekli, o te kauci...az na to, ze ja nemam dolary, ale eura sebou....

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu